Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Amelka i nie mów/pisz/myśl że jesteś @#%R bo wychodziło by na to że wszyscy są tu tacy. Dobrze wiesz że taka nie jesteś

 

Filmik na temat jej choroby ale naprawde dużo można dla siebie wynieść pozytywnego :D

[videoyoutube=mL7ex0RfC0o][/videoyoutube]

 

-- 12 lut 2015, 16:43 --

 

Infinity, meczy to ale wiesz że oni chca wystraszyc ''naciągaczy''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to super :great: Ja nigdy nie próbowałam, ale często oglądam w sklepach materiały do decoupage'u :105:

 

Ah, zapomniałam się pochwalić, że obudziłam się blondynką :shock: Czy to czary?

$_35.JPG

;)

 

Kończę sprzątać i szykować się, za godzinę jadę na pierwszą lekcję tańca.

[videoyoutube=lqp6z6vfHX8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z Biedronki,musiałam kupić papierosy dla mamy(sama nie palę)kasjerka nie chciała mi uwierzyć,że mam 23lata,dopiero jak pokazałam dowód to uwierzyła,jednak była bardzo zdziwiona,stwierdziła,że ja nawet na 18 nie wyglądam :D Może i wyglądam trochę jak dzieciak 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :papa:

 

Makabra, hej ;) nie widziałem Cię dawno na spamowej jesteś tu mile widziana :smile:

 

Nie bywam, bo jakoś trudno mi się wkręcić w Wasze rozmowy :( Cieszę się :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, a w czym jest problem? Pisz o wszystkim, co u Ciebie, jak minął dzień.... dołącz do naszych tematów, pociesz kogoś, przytul... i się wbijesz :D

 

Nie wiem, jakoś tak... Niby jestem, a jakby mnie nie było ;) Niby coś tam piszę, udzielam się, ale macie już swoje tematy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, Tak sobie pomyślałam, że ci napiszę, że moim zdaniem naprawdę nie musisz się wstrzeliwac w tematy ( a czasami trudno, zwłaszcza gdy gadamy o lakierach do paznokci ;) )

 

To był fantastyczny temat! :)

 

Dzień dobry, a właściwie dzień chorowity, ale czymże byłaby ta imitacja zimy, gdyby człowiek nie przeciekał nosem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z Biedronki,musiałam kupić papierosy dla mamy(sama nie palę)kasjerka nie chciała mi uwierzyć,że mam 23lata,dopiero jak pokazałam dowód to uwierzyła,jednak była bardzo zdziwiona,stwierdziła,że ja nawet na 18 nie wyglądam :D Może i wyglądam trochę jak dzieciak 8)

Haha, też parę lat temu poszłam po fajki dla mamy w koszulce z kotkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!

 

Niedawno wróciłem z egzaminu. Mam nadzieję, że kciuki trzymane przez pewną osobę z forum pomogły! :D

 

Wieczorem umówiłem się ze znajomymi na piwo, a jutro dwie imprezy - spotkanie z okazji rocznicy ślubu rodziców i urodziny koleżanki. Tak więc weekend zacznie się sympatycznie. ;)

 

Miłego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, można, można . Jest to praca nad sobą, zmianą nawyków, spostrzegania świata, siebie.

Popatrz w bibliotece nad ksiązką ''Poczucie własnej watości Sharon Wegscheider-Cruse

http://www.gandalf.com.pl/b/poczucie-wlasnej-wartosci-jak-pokochac/

 

dziękuję za chwile sprawdze czy jest u mnie :****

 

-- 12 lut 2015, 18:09 --

 

amelia83, ja mam 30-stkę za 2 miesiące i jestem niewiele dalej z życiem niż 10 lat temu. Ale leki biorę i słucham muzyki z lat 80-tych, co pomaga mi się mniej przejmować nadchodzącymi urodzinami, bo lata 80-te były genialne i już.

ja przez 10lat ciagle coś zaczynałam, nowa praca, nowa szkoła, sił mi starcza na jakieś kilka miesięcy do kolejnej depresji, depresje przychodzą ni stąd nizowąd..po prostu kiedy mi się układa i funkcjonuję bach...i ...leżę

nie wierzę w siebie bo nie jestem według mnie wystarczająco dobra...bo depresja mnie miażdży, zabiera mi wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff ostatnia rehabilitacja, teraz tylko zmobilizowac się do cwiczenia w domu. Wracając wpadłam do Biedry po mleko i masło i co ja paczę - pączki po 45gr. No to się nie powstrzymałam... :mrgreen:

 

cyklopka, tak jak pisze Mirunia, decoupage do zegarmistrzowska robota. Ja zaczynałam od drewnianych świeczników, pudełek i takich tam pierdółek. Bardzo dobre terapeutycznie, bo wymaga skupienia, rozwija wbrew pozorom kreatywnośc, zwłaszcza jak jeszcze podmalowujesz (np. dodajesz cienie). Bardzo lubiłam, żałuję że nie mam już na to czasu. Ale może jakiś weekend jednak poświęcę...Zachciało mi się po tym gadaniu.

 

mirunia, to my naprawdę siostry sisters, bo nawet dekupażowałyśmy sobie. :D

 

Ferdynand k, oj Ferdziu, przykro mi, że tak się czujesz. :( No ale jak bez zleconych badań poszedłeś do lekarza, to wiadomo było że cię obsztorcuje. Jak nerw Ci minie na pewno na spokojnie znajdziesz rozwiązanie. Najwyżej nowy lekarz - trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×