Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po diagnostyce na Lenartowicza. Teraz czekam na ostatnie... ta da da dam.. decydujące spotkanie z lekarzem, na którym powiedzą mi czy grupa, czy indywidualna i co mi tak właściwie jest w głowę :why: .

 

Dzięki Eurydyko za wpis, dodał mi odwagi. W internecie wyczytałam, że ludzie latami leczą się z traumy jakie tam przeżyli, co było dosyć przerażające ;)

 

PS. Co to znaczy dd? Depresja?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje jakby wszystko było jakby "za mgłą". Jakby od rzeczy i innych ludzi dzieliła mnie jakaś, ja wiem... szyba, czy coś takiego.

 

Takie dziwne uczucie. I zimno też czasem przy tym czuje. Jakby mnie ktoś wsadził do lodowatej wody...brrrrr.

 

Może to bez ładu i składu, ale nie umiem tego jaśniej opisać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrastu no posucha straszna, ostatnio wyrywałyśmy w sabłeju, ale tylko jakiś menel o sile rażenia kilku metrów i mój dawny stalker w kinie, więc się co najwyżej spociłam a nie zamoczyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 lat temu stalkował, jak jeszcze byłam ładna i tylko pół-nerwowa. tym samym teraz nie stanowił zagrożenia. poza tym widział, że jestem z dziewczyną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, zdaje się, że potrzydziestkową desperację mam wypisaną na twarzy, a jeszcze mnie pogrążasz.

Coś ty się taka towarzyska zrobiła?
z lojantką raźniej, poza tym w poprzednim wcieleniu brałam udział w lokalnych "zlotach",

towarzyska :lol: jestem nie od dziś

Jarzynka to kto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×