Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

kur . wa jakie dwubiegunowe ?! nigdy w zyciu ;)

nie mam zadnych manii, a potem wielkich dolow - tak nie jest.

 

mam dola , ale jednoczesnie mysle , ze bedzie wszystko dobrze . nie wiem czy zrozumiecie, ale tak u mnie jest.

bo jakbym zaczela myslec ze z tego nie wyjde to uuuuuhuuuuu slabo by bylo ;)

dlatego warto byc optymista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy ciagle schodzicie na tematy pesymistyczne?! ja piernicze :D

bez kitu mozna oszalec haha ;D

ponieważ jest tu bardzo dużo ludzi którzy nie zawsze mają świetne humory, nie tryskają optymizmem, nie przepełnia ich wszechogarniająca radość, a ich synapsy nie mrugają szybko... poczekaj poczekaj być może ludzie mają depresję albo innej maści schorzenie, a tutaj możemy sobie o tym pogadać, jesteś pozytywnie nastawiona super cieszę się razem z Tobą, trzeba być optymistą i wierzyć że wszystko się uda, ale nie pytaj się dlaczego inni nie myślą tak jak Ty bardzo Cię o to proszę, bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje, ze to byl zart :* ;)

 

kurde ludzie, zaden czlowiek nie urodzil sie na swiat zeby byc nie szczesliwym!

dajcie sobie pomoc :)

ja po prostu chce pokazac ze mozna patrzec w przyszlosc!

 

No właśnie urodził się by być szczęsliwym . Dlatego jak męczysz się kilka lat , nie trafiasz w leki , marnujesz miesiące na nieskuteczne leki to ciężko być optymistą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też staram się uprawiac sport (siłka) , spotykać się ze znajomymi , ale wszystko to już nie sprawia mi przyjemności , robie to jak by na siłę , a nie chcę żeby tak było , chcę to robić bo lubię ,bo czerpie radość. Obecnie każdą czynność co wykonuję jest robiona na siłę. I co to da że będe aktywny, itd jak nie sprawia mi to przyjemności i jest z przymusu .

I nie ma takiego czegoś że nie myśleć o depresji , jak można nie mysleć budząc się zmęczonym , mimo że spało się 12 godzin . Cytat z Dnia Świra"Jestem skrajnie wyczerpany a przecież jest rano" Ten film kiedyś mnie śmieszył a teraz przeraża bo widzę siebie . Wszystko wkurwia za oknem itp .

 

-- 15 sty 2015, 20:11 --

 

No nastawienie nic nie da , Depresja to nie tylko objawy: że mam zły humor - to skrajne zmęczenie,brak motywacji , wszystko robi się na siłę , Nastawienie tu nic nie da .

 

-- 15 sty 2015, 20:12 --

 

Serotoniny nie , ale dopaminy na bank . moim zdaniem dopamina odpowiedzialna jest za depresje (amotywacja) i noradrenalina (zmęczenie) Trudno być szczęsliwym będac zmęczonym i wszystko robić na siłę , co mi da zalew serotoniny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno ogladac zadnych takich rzeczy jesli czujemy lek i przypisujemy sobie jego w sensie aktora cechy.

Tak bedzie przez jakis czas, wychodz caly czas- aktywizuj sie, a kiedys radosc wroci.

Rano czujesz sie zmeczony? To nie spij tak dlugo!

12 h to zdecydowanie za dlugo, nawet zdrowy czlowiek jest padniety po takiej ilosci snu! ;)

8h zdecydowanie wystarcza :)

 

Rob cos caly czas zeby mysli skierowac na cos innego!

To jest wszystko w tym nurcie na terapii, na ktora ja chodze...

Depresja to mysli i leki...

Nie mozna sie na tym skupiac, moze ciezko mi to wytlumaczyc, ale to pomaga...

Naprawde :)

Glowka do gory!

Jesli 84 to twoj rocznik to jestes mlody facet , cale zajebiste zycie przed Toba wiec nie martw sie tym ! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gallop, No nie rozumiesz :) Masz myślenie pełne entuzjazmu , ale to dobrze ciesze sie :)

Nie rozumiesz po prostu jak działa deprecha. ale dziękuje za miłe słowa :*

 

-- 15 sty 2015, 20:18 --

 

a co to takiego ?

 

Aminokwasy , prekursorzy dopaminy

 

-- 15 sty 2015, 20:19 --

 

No właśnie 84 to mój rocznik a czuje się na 70 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też staram się uprawiac sport (siłka) , spotykać się ze znajomymi , ale wszystko to już nie sprawia mi przyjemności , robie to jak by na siłę , a nie chcę żeby tak było , chcę to robić bo lubię ,bo czerpie radość. Obecnie każdą czynność co wykonuję jest robiona na siłę. I co to da że będe aktywny, itd jak nie sprawia mi to przyjemności i jest z przymusu .

I nie ma takiego czegoś że nie myśleć o depresji , jak można nie mysleć budząc się zmęczonym , mimo że spało się 12 godzin . Cytat z Dnia Świra"Jestem skrajnie wyczerpany a przecież jest rano" Ten film kiedyś mnie śmieszył a teraz przeraża bo widzę siebie . Wszystko wkurwia za oknem itp

 

Właśnie najgorsze to zmęczenie z rana, rozdrażnienie i zmuszanie się do rzeczy (sport, słuchanie muzyki, spotkania z ludźmi), które powinny dawać radość i sprawiać przyjemność. Chwytam się już nawet takich rzeczy, jak "Medytacja" Louise L. Hay, ale na razie jeszcze nie widzę efektów.

benzowiec84 Bierzesz jeszcze Noopept? Ja spróbowałem, ale po 2 tyg. nie widziałem żadnego pozytywnego działania. Zwiększył jedynie rozdrażnienie i doszły dziwne bóle głowy. Może rzeczywiście warto spróbować L-dopy.

 

Miłego dnia wszystkim życzę mimo wszystko! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co z tego wyszli mowia, ze na poczatku czuja wiekszy smutek jak musza sie zmuszac do tych rzeczy ktore sprawialy im przyjemnosc...

Jednak po jakims czasie kazdy przyzna , ze radosc wraca ! :)

Dajmy sobie czasu i nie odpuszczajmy! Skoro kiedys przynosilo nam radosc to i bedzie przynosic pozniej.

Badzmy cierpliwi i nie odpuszczajmy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marlowe85, Ja brałem piracetam ale odstawiłem , ale muszę zacząć od nowa. A noopept to jeden z lepszych nootropów ,ale Sunifiram podobno najlepszy i najsilniejszy . może spróbuj z tym

Dzięki za odpowiedź. Wydawało mi się, że w którymś wątku pisałeś o braniu noopeptu. Musiałem źle zapamiętać. Czytałem o Sunifiramie, może kiedyś trzeba będzie spróbować.

 

benzowiec84 Czujesz już działanie fluo po przejściu z sertry? Sam się zastanawiam nad zamianą, bo sertra to jedynie brak energii, zamulenie i "zombie-wyciszenie", co wcale nie jest takie przydatne nawet przy natłoku nieprzyjemnych myśli. Chcę coś odczuwać, a nie czuć się biernym obserwatorem rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×