Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

white Lily, trzeba grzać w domu, palić, a to drogo kosztuje pieniędzy i pracy.

Nie narzekaj i tak zima przyszła pózno i nie jest najgorzej ;) ja sobie już dawno napaliłam i mam cieplutko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani!

 

Dla tych co ogłądali Krainę Lodu mam pytanie:

"Ulepimy dziś bałwana?..." :D

 

Nareszcie coś białego popadało u nas, w zasadzie śnieg, ale bardziej zamarznięty deszcz, taki mikro grad. Na dworzu bardzo przyjemnie, ale ciepło, więc białe może się nie utrzymac. Ale i tak ładnie, choc przez chwilę. Burośc lekko zakryta, niesprzątnięte psie kupy też. ;)

 

cyklopka, no takiej opowieści po imprezie się nie spodziewałam, ty to potrafisz zaskoczyc ;) Mam nadzieję, że już dochodzisz do siebie. A co się stało - prawdopodobie mieszanka alko+tabsy z dodatkiem nerwu.

 

platek rozy, Plateczku sama nie wiem jaki plan na dziś, nic specjalnego się nie zapowiada, na pewno jakiś spacer w pięknych okolicznościach przyrody. U mnie wszyscy jeszcze śpią, więc nawet nie mam z kim przedyskutowac. ;) A ty co będziesz robiła?

 

JERZY1962, Jerzyku za parę dni Nowy Rok, przetrwac styczeń, a potem już z górki do wiosny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oja :******* a jak sie czujesz? Juz dobrze?

 

Witajcie :*******

Ja wstalam z lekka karuzela , wczoraj jeszcze klecilam kolczyki bo dostalam sliczny marmurek taki maziaty , fiolet z popielem :bezradny:

Wyciszlo mnie to tworzenie bizu i poszlam spac spokojna.

 

Co na dzis planujecie?

Po paru godzinach w łóżku zupełnie oprzytomniałam ale było mi duszno do rana, więc tak drzemałam łapiąc powietrze. Rano mi jeszcze było niedobrze, no i trochę niewyspana, ale ogólnie nic mi nie jest.

Na ulotce jest napisane, że alkohol może nasilać działanie nasenne, ale nie, że można zasłabnąć w barze i dostać duszności :|

 

Jak nabiorę sił, to zajmę się czymś spokojnym, może właśnie jakieś rysowanie, książka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzięki za dobre słowo, musiała zajść jakaś interakcja, bo normalnie po kilku piwach jestem w stanie chodzić, mówić i oddychać. Muszę podziękować znajomym, że mnie odnieśli do domu, a nie np. na pogotowie.

 

A tak w ogóle to mi trochę smutno, bo jednak rozstanie mam nie do końca przepracowane, nawet jak staram się coś działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, to ja sie tam przenosze :P dawaj adres :D

 

kosmostrada ja wrocilam ze sklepu ale tachykardia mnie meczy wiec chodze i oddycham jakbym byla ryba bez wody . No i do tego oczywiscie sie nakrecam .

Musze miec propranolol na serducho .

U mnie sniegu bardzo duzo i wciaz sypie , do tego wieje wiec ciezko sie chodzi.

 

cyklopka to najpewniej interakcja z lekami , kiedys pamietam Alus tez tak pomieszal i skonczylo sie tym samym co u Ciebie ---utrata przytomnosci , tyle ze on tak durnie upadl ze zlamal nos.

nerwosol milej zabawy! Udanego Sylwka :)

 

Jerzyku u mnie tez pochmurno i dupiascie na dworze :( chce wiosny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Kochani....

 

U mnie też mroźno - ok.-7, ale przyjemnie, wiatru nie ma.

Troszkę zaśnieżone, ale chodniki czarne, zasolone, aż żal zwierzaków, bo łapki im wyżera ;)

Na dzisiaj własciwie nie mam żadnych planów. W nocy, w końcu, zamówiłam zasłony w Jysku.

Gotowa zasłona, 1 szt, cena promocyjna 40 zł. Chyba warto :mhm:

Jasne chciałam, by ożywić pokój. Mam dośc błyszczącego brązu. Jestem ciekawa, jak bedą wygladać...na pewno inaczej :lol:

Te ciemne, ulubione mojego Męża :D , bedą na lato, bo to pokój bardzo nasłoneczniony.

Moi Synowie są w górach-starszy w Bieszczadach, młodszy w Tatrach - jest cudnie, śnieżek prószy, mróz nie za duży!

Zazdroszę Im...to piękne klimaty.

 

Nerwosol, miłego, spokojnego Sylwestra Ci życzę i wracaj do nas po... :D:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, witaj kochana :D

 

Skoro w nocy robiłaś internetowe zamówienia, a o 3 jeszcze rozmawiałaś z Zebreciem, to chyba się nie naspałaś tej nocy ? Boże, ile ja takich nocy w swoim życiu miałam :hide:

Nie życzę nikomu bezsenności !

Ale chyba z Twoim kręgosłupem lepiej, bo ostatnio często do nas wpadasz, jeszcze gierki internetowe, zakupy w necie ... szalejesz kochana :D

Jak synowie wrócą, to przynajmniej będziesz miała co podziwiać na zdjęciach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Arasha, Witacie :********

 

mirunia, :******** wiesz we wtorek mam wizyte to ja poprosze , pewnie bedzie rozcarowana mna bo ja sama jestem .

Tak ladnie szlo a tu masakra. Leki mnie dzis zjadaja bo ciagle mysle ze nic juz nie bedzie lepiej z e do konca zycia bede sie zmagala z nerwica .

Plakac mi sie chce jeszcze po rozmowie z ciotka ktora jak bylo dobrze to sie zachowywala milo i wtedy byla wsparciue jak nie potrzebowalam a teraz na mnie sie drze ze cuduje znow .

 

U mnie minus 8 , nie wiem co ze soba poczac, staram sie mimo tych lękow durnych cos zrobic i wsadzilam do piekarnika ryz zapiekany zjablkami i cynamonem.

Nie wiem tylko jak go zjem bo apetytu nie mam za grosz.

 

 

jasaw, Aniu ciekawa jestem tych zaslon .

 

Arasha, co dzis porabiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, oto one:

 

http://jysk.pl/firany/firany-i-zaslony/zaslony/zaslona-akeleje-1x145x245cm-naturalna zawsze coś nowego, zmienia wygląd pokoju, a która kobieta tego nie lubi?? :D

 

-- 28 gru 2014, 15:00 --

 

Arasha, tak, to prawda, kręgosłup ma się trochę lepiej, bo ćwiczę. Wczoraj jednak przesadziłam... ;) Mam fitball, więc będę doprowadzać się porządku.

 

Araszko, spałam od 4 do 10, więc nieźle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, bardzo ladne :105: lubie takie jasne kolorki , mam w duzym pokoju kremowe zaslonki tloczone w taki wzorek jakby zakardowe ?

 

W malym tym moim gdzie mam komputer mam z jyska tez ale czerwone w kremowe roze , sa sliczne :105: lubie je strasznie.

 

Aniu i przysylaja Ci do domku czy trzeba odebrac w ktoryms Jysku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja od 2 do 12 :shock: ( co prawda na lekach, ale ja bez leków nie śpię w ogóle :bezradny: )

 

platek rozy, witaj :*** Chyba na jakiś spacerek się wybiorę. A żal takiej pogody nie wykorzystać ( jasaw wie, co mam na myśli :mrgreen: ).

Sama widzisz jak to jest z innymi ... nie potrafią zrozumieć i zaakceptować, że ktoś się inaczej czuje i zachowuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, robię sobie przerwę, bo muszę pędzić do kuchni - obiad się gotuje...tymczasem papa :papa:

 

-- 28 gru 2014, 15:08 --

 

Arasha, ja od jakiegoś czasu śpię bez leków, ale podejrzewam, że to wątpliwa zasługa wzrostu poziomu glukozy...niedługo bedę miała zmienione dawkowanie leków /muszę zakończyć stare, dotychczasowe/.

 

-- 28 gru 2014, 15:08 --

 

Znikam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludki, których dziś jeszcze nie witałam!

 

Wysłupłałam zaskórniaka i kupiłam sobie na przecenie w hm-ie fajne swetrzysko. Marznę w pracy i do wiosny muszę poczekac na strojenie się, wchodzi w rachubę w sumie tylko porządny sweter, a miałam tylko jeden, który nadawał się do pracy. Tak że zakup sprawił mi małą przyjemnośc, ale miał też aspekt czysto praktyczny.

Wróciłam z dworu, ogarniam, piorę, a na obiad placuszki z bananami, bo nie mamy ochoty na mięcho.

Ot banalny dzień domowy, ale dobrze czymś głowę zając.

 

jasaw, dobra cena za zasłonki! U nas jeszcze nie sypali solą, bo dopiero napadało śniegu, więc futrzak łapy ma bezpieczne. Jak jest mróz, lub mocno nasolone, to przed wyjściem smaruję mu poduszki łap wazeliną, zawsze trochę chroni.

 

mirunia, ja też dziś nijako, ale tak jak mówisz, nie jest źle. Tak , taka kaszka pada, może nie jest to takie malownicze padanie, ale grunt że zasypuje szarzyznę.

 

platek rozy, nie ma wyjścia kochana, musisz chyba coś sobie na serducho połykac, bo to męczarnia, wiem dokładnie, jak się człowiek czuje przy pulsie 120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, to super ze przysylaja , ja teraz musze jak bede miala pienaizki za kolderka sie rozejrzec.

 

 

Arasha, u mnie tak zimno i nieprzyjemnie ze spacerku nie chce , chce byc zdrowa ot co! ;)

 

 

kosmostrada, ale zawsze to nowa rzecz to powinna byc radosc Slonce !

Mnie sie takie bluzeczki podobaly w H&M po 40 zl , delikatne byly troszke dluzsze i w ladnych kolorkach kremowa , pastelowy roz :105: Niestety kasy nie mam poza tym czy na mnie w ogole sie opalca cos kupowac jak ten leb moj taki durny i zatruwa mi tylko zycie? :bezradny:

Placuszki bananowe mniam!

U mnie ryz z jablkami wlasnie niebawem wyjedzie z piekarnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×