Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY1962, hej hej! Polecam ci ten przepis , masz rękę do ciast, więc dla ciebie pikuś. Lubię tą stronę, bo wszystko szczegółowo wyjaśnione, a w razie jakiś wątpliwości zawsze w komentarzach znajdę odpowiedź. Piernika staropolskiego też co roku piekę z tej stronki. W ubiegłym roku piekłam pierniki norymberskie, pychota, ale dużo roboty, a w tym roku zrobiłam makaroniki czekoladowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, rozumiem , mnie w nocy snily sie jakies morderstwa , wstalam zmeczona ale tez mam lęki takie podobne bo wymyslam scenariusze i sie nimi katuje ....

 

tez myslalam nad gra ale w nic nie gram od jakiegos roku :bezradny::bezradny:

a w co grasz?

W Star Wars the Old Republic, gra przez internet, mam kilka wątków do skończenia i muszę się zebrać, bo to jest gra na abonament, więc nie będę w nią grać w nieskończoność.

Guild Wars 2 - luźniejsza i bardziej dopracowana gra, do której pewnie długo będę wracać, bo zawsze coś nowego wrzucą i łatwiej jest z innymi graczami się zebrać, a teraz fajne świąteczne mini-gry zrobili, można grać na dzwonkach.

Tak na prawdę w ogóle nie lubię gier wielo-graczowych, ale lubię tworzyć postacie i świat, w którym się dzieją b. klimatyczny.

 

A jak mam doła, to Heroes of Might and Magic III, nigdy mnie nie zawiedli, mogłam się oderwać od problemów w najczarniejszych chwilach życia.

 

Chciałabym grać w mniej gier na raz/na przemian. A nie liczę oczywiście takich mini-gier na fb/telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, gralam kiedys w baldurs gate a i we farme:D hihi

 

cyklopka, no to musze sobie kolorowanki kupic :D prawie na moj mozg sie nadadza :o

http://www.mandale.info/szablony-do-pobrania

 

A propos ciast i ciasteczek, to z takim ciachem wczoraj gadałam, że :shock: I teraz się muszę ogarnąć w kierunku, żeby ani nie fantazjować za bardzo, ani nie martwić się na zapas. Bo jeśli chodzi o emocje, to w pierwszej kolejności mam terapię do zrobienia, a nie szukać kłopotów :P

Eight-petal-lotus-Water-lanterns.jpg

Chciałabym mieć taki spokój w sobie, że hmmm... może jak będzie znowu okazja to się lepiej poznamy, a jak nie, to nie. Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba :angel:

 

Ale bym się porzucała śnieżkami :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oj widzę, że typek zawrócił ci trochę w głowie. ;) Ciesz się kochana tym nastrojem, bo to strasznie fajne, a widzę rozsądnie myślisz, że co będzie to będzie.

Zazdroszczę ci troszkę tego, że masz okazję do takich miłych lightowych ekscytacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w killing floor

myślałem też o nowych tytułach jak Evil Within

 

-- 21 gru 2014, 18:16 --

 

Ferdynand k, a dla kogo się stroisz, jakaś dama na horyzoncie, poopowiadaj! :D

 

Marcin2013, hej! dobrze cię słyszec! Co u ciebie, wyszedłeś ze szpitala?

ile to jest na horyzoncie :mrgreen:

 

-- 21 gru 2014, 18:17 --

 

ale na razie tylko na horyzoncie kosmo 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no, już nie chcę robić takich głupstw, jak kiedyś, muszę się nauczyć poznawać ludzi stopniowo, to trudne. A terapeutka to mi mówi, że ja sobie wytyczam jakieś niewidzialne granice emocjonalne. A ja sądzę, że ostatnio skupiam się na czynach, nie na słowach, trudno mi przychodzi mówienie/myślenie, że kogoś lubię albo kocham, wolę po prostu robić rzeczy dla bliskich.

 

-- 21 gru 2014, 17:26 --

 

A to, że ciacho, to jest absolutnie chłodna i obiektywna ocena :P

 

W każdym razie już się czuję lepiej niż rano, tak że jak wrócę, to może być zupełnie miły i spokojny wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no widzę że krok po kroku, z uporem, rozkminiasz siebie. Mi to specjalnie nie idzie, póki co chaos myślowy. Mam nadzieję, że terapeutka ukierunkuje mi ten potok myśli, bo na razie tylko niepotrzebnie wgłębiam się w siebie i tylko z tego wychodzą doły i smutki.

 

-- 21 gru 2014, 18:29 --

 

Idę dalej powalczyc ze ścierą w ręku, mam nadzieję, że coś popiszecie, żebym miała co czytac, jak padnę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie liste zakupow jedzeniowych i co tam jeszcze się przypomni i przy okazji wyrzucam z biurka niepotrzebne karteczki kartki

cyklopka, tez bym poszła na śnieżki :yeah:

wiecie, co, jak czuje się gorsza przy innych ludziach i doły mnie nachodzą to mówie sobie to co mówi i powtarza mi moja doktor ...że jestem dobrym człowiek, jestem normalna tylko mam atkie problemy które niczym nie odbiegają od np. nowotworu czy grypy, mi to pomaga ;)

 

-- 21 gru 2014, 17:49 --

 

Zebrec, helloł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×