Skocz do zawartości
Nerwica.com

HIT czy SHIT - filmy


Dami111

Rekomendowane odpowiedzi

harlancoben, Ten z Diskaprio? Oglądałem to na kacu kiedyś. Poruszył mnie i już nie pamiętam czy miałem go zobaczyć jeszcze raz (choć tego nigdy nie robię) bo coś miałem tam z odbiorem - że genialnie pokazana złożoność życia (na kacu nad interpretuję filmy) dlatego miałem zobaczyć jeszcze raz w celu weryfikacji, czy to moja kac percepcja, czy film trafił w sedno tego czego szukam w filmach, czyli - pokazanie złożoności życia, wielowymiarowości i trudnych wyborów. Z tego co pamiętam, to smutna historia o miłości, coś o niezrozumieniu. Pamiętam, że ocenę miał u mnie wysoką, chyba taką samą jak ,,lektor,, z Kaśką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlancoben, Ten z Diskaprio? Oglądałem to na kacu kiedyś. Poruszył mnie i już nie pamiętam czy miałem go zobaczyć jeszcze raz (choć tego nigdy nie robię) bo coś miałem tam z odbiorem - że genialnie pokazana złożoność życia (na kacu nad interpretuję filmy) dlatego miałem zobaczyć jeszcze raz w celu weryfikacji, czy to moja kac percepcja, czy film trafił w sedno tego czego szukam w filmach, czyli - pokazanie złożoności życia, wielowymiarowości i trudnych wyborów. Z tego co pamiętam, to smutna historia o miłości, coś o niezrozumieniu. Pamiętam, że ocenę miał u mnie wysoką, chyba taką samą jak ,,lektor,, z Kaśką.

 

 

ja oglądałam jak mnie chłopak rzucił i też potem byłam wzruszona przez tydzień i dużo płakałam i tak dalej... ostatnio próbowałam też sobie właśnie 'zweryfikować' i wyłączyłam w połowie, ale to pewnie przez nieumiejętność koncentracji, bo wiadomo że kate i dikaprio to mistrzowie ekranu, więc nie mogło być źle. jest zresztą taka zasada, że się 'ulubionych' filmów nie powinno odświeżać, bo pryska czar. popełniłam ten błąd z fanatycznie umiłowanym donnie darko i potem sobie myślę, boże jakie to durne

 

idiotów nie znaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×