Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, na you tube? ustawiam na prywatny. Ważniejsze zdjęcia mam na chomikuj, też prywatne, tymczasowo na płytach bo nie chce mi się bawić póki co i przerzucać gdziekolwiek, jednak kiedyś będzie trzeba bo to też nie jest niezawodne, wiersze wrzucam na bloga jak leci choć dobrze byłoby drukować.

 

-- 10 gru 2014, 23:25 --

 

acherontia-styx, człowiek się uczy na błędach i z reguły własnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, Zebrec, to ja już chyba wiem, kto z kim w nocy tak konferował przez telefon 8)

 

acherontia-styx, widziałam fotkę :lol: , wreszcie miałam okazję, bo poprzednia była dawno nieaktywna :?

 

Infinity, a czemu Ty przestałaś brać esci, skoro Ci pomagało ? Co teraz bierzesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, koszmarnie, na początku tylko prądy, a potem jazda z emocjami :roll: cóż, na to wychodzi że na antydepa jestem skazana do końca życia. To nie był pierwszy raz kiedy ktoś wpadł na pomysł aby odstawić i zawsze kończyło się podobnie.

 

-- 10 gru 2014, 23:54 --

 

Wypiłam kawę po południu, ale już uciekam bo ledwo co żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ja na tej fotce wyglądam jak niewygląd :mrgreen: ona w ogóle powstała przypadkiem bo chcialam zrobić telefonem zdjęcie pewnej rzeczy, ale przez przypadek włączyła mi się przednia kamerka i zamiast zrobić zdjęcie tego czego planowałam zrobiłam sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ja lubię kupować ozdoby. W zeszłym roku małe figurki dorwałam. Oczywiście najwięcej piesów. Nie mogę się doczekać kiedy ubiorę, ale najpierw wypadało by posprzątać :roll:

 

Dziś planuję sprzątnąć drewutnie/ stajnie/ szopę czy jak kto zwał. U mnie to jest raczej graciarnia. Część już sprzątnęłam dla Zuzy, bo tam uwielbia spać, ale jest już zimno to zrobiłam miejsce aby budę przenieść i wstawić. Jak już zaczęłam to resztę sprzątnę. Za późno jednak dziś wstałam. Miałam ciężką noc. Brat nie spał, gadał do siebie, więc nie mogłam zasnąć a jak udało się to ciągle mnie budził. Obawiam się że dziś dużo nie zrobię bo dzień krótki a poza tym są codzienne obowiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, ja też teraz niezbyt lubię to zajęcie, ale jakoś się zbierzemy i damy radę, bo cóż innego nam pozostało.... święta muszą być z choinką, choćby niewielką, no i te światełka :D

 

Infinity, :papa: to do dzieła, póki widno... będzie poukładane i w drewutni na święta :D

 

wracam do papierów :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×