Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak mam dobry humor to w sens życia nie wierzę. Ale jesteśmy zaprogramowani na przetrwanie. Myślę, że też byś mi trucizny nie podał:)

Naszły mnie jakieś ponure rozważania, czy byłabym w stanie pomóc komuś umrzeć. W uzasadnionym wypadku na jego prośbę (taka jakby eutanazja czyli). Zdarza wam się zastanawiać nad takimi rzeczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj spining na siłowni z trenerem i koleżankai zaliczyłam, chyba wole cwiczyc swoim tempem,ale dałam rade , nie zeszłam z roweru

wiec nie było źle.

Na jutro jestem umowiona z kolega R. mymy rozmawiac o swoich planach zawodowych zobaczymy na piatek jakies plany juz sa , na niedziele w sumie tez ,ale jeszcze sie zastanawiam, bo w niedziele kolezanka do Wrocławia mnie ciagnie na targi ksiązki .znajoma ma stoisko i mozemy cos tam za 50% dostac ,ale nie wiem a w piatek inna kolezanka do Świdnicy na wieczór poezji .a tak w ogóle to ja juz nic nie wiem .Jutro jeszcze spółdzielnia mnie czeka, później poczta i odebranie avizo a poxniej wizyta w urzedzie skarbowym czyli to co uwielbiam najbardziej :time: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, jakie Ty intensywne życie prowadzisz. Ja teraz tylko kombinuje jakby tu wychodzenia z domu uniknąć.

 

Fizli, to współczuję. Mi chyba głównie to ostatnie doskwiera. No i odizolowałam się od prawie wszystkich i wszystkiego, dzieki czemu nie mam więcej problemów, ale ciągle jest do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×