Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :papa::papa: :***********

Zimno dzis u mnie brrr minus trzy chociaz slonko swiecilo.

Bylam odebrac nowy dowod, zakupic bigle do kolczykow , oraz na rozmowie o prace (do pakowania prezentow Mikolajkowych .)

 

Teraz pije kawe pierniczkowa :105: i odpoczywam.

 

JERZY1962,:********** Jerzyku jak sie miewasz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

platek rozy, ale robisz mi smaka na kawę. A ja bym tak pojadła jakiś słodyczy albo chociaż kawy, a tu zgaga od 2 tygodni i nie mogę. Do lekarza mi się nie chce iść, wolę samoleczenie dietą;P I kwitnę w ten sposób w pracy, a już mi się nie chce. A miałam plan porobić nadgodziny :P Nie wiem, jak wytrzymam, hehe, więc trzymajcie mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, z syropem dyniowym jak sama nazwa wskazuje :P;)

ale ona już jest wycofana z menu, bo ją wprowadzają zawsze tylko na okres październik-listopad.

jak byłam w zeszłym tygodniu w Starbucksie to już jej nie było na spisie kaw jakie mają, chociaż koleżanka poprosiła i jeszcze jej sprzedali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Zaraz mi łeb pęknie, przyszedł stroiciel do pianina i od godziny pyka w klawisze... U nas pogoda pod ból głowy - rano słoneczko, teraz leje.

Zadzwonili do mnie z przychodni, że jutro mogę przyjśc na rozmowę zapoznawczą z psychologiem w sprawie psychoterapii na nfz. Idę się dowiedziec, w jakim nurcie babka pracuje i jaka jest. Nic na siłę, chcę dobrze zrealizowac to bezcenne skierowanie.

 

acherontia-styx, chociaż nie jestem fanką Starbucksa, to ta kawa jest pyszna.

 

Cognac, dasz radę!!! Wiem co to mega zgaga ( miałam cały czas w ostatnich miesiącach ciąży) , no jesteś bidulka.

 

amelia83, to jest dyniowa, pycha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, Hey Hey:********* polecam Ci jakis miesiac postosowac ipp 20 mg(pantoprazol) na zgage , powinna przejsc na dluzszy czas. Tez czasami miewalam a teraz biore to jako oslone przy innych lekarstwach.

 

 

amelia83, :********** ja sama sobie w domku zrobilam taka kawke , mam kubas do spieniania mleczka i sama teraz trzaskam latte . :105: ale knajpiane zimowe uwielbiam , ostatnio creme brulle pilam w coffeheaven ale to znajomy mi postawil bo ja aktualnie biedna .

 

acherontia-styx, :********** o dyniowej nie pilam , musze zapamietac i isc w przyszlym roku na takowa :105:

 

-- 24 lis 2014, 19:48 --

 

kosmostrada, :********** he Slonce !

 

-- 24 lis 2014, 19:49 --

 

Zebrec, :papa::papa::papa: tez dzis mialam zabiegany dzionek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×