Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skutki stłumienia seksualności


torres

Rekomendowane odpowiedzi

A chcesz nim być czy Cię to męczy? Wielu prawiczków narzeka a gdyby poszli na kurwy to by zobaczyli, że seks sam w sobie jest przereklamowany a najważniejsza jest więź z drugą osobą i może się to odbywać poprzez seks. Ale takiej osoby się nie znajdzie bo laski mają wpierdolone do głowy różne głupoty. A bez tej więzi jeśli nie zahamuje się seksu to są patologie i zboczenia a po co to komu?

 

 

Nie można tak generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuję. Znajdź mi kobietę, która jest seksowna i nie jest głupia (ładne dziewczyny nie muszą rozwijać intelektu bo i tak mają powodzenie więc więcej wśród nich jest głupich niż mądrych, szczególnie że społeczeństwo jest bardziej głupie niż mądre), nie ma wypranej głowy przez religię, romanse, internety, wiarę w dwie połówki jabłka, romantyczną miłość i nie buduje swojej wartości na atrakcyjności seksualnej jak to robi większość ładnych kobiet już podświadomie bo po prostu uczą się, że są lubiane za urodę i znienawidzone za to przez brzydsze kobiety. Do tego liczą się dla niej szczere relacje a nie kariera, pieniądze, posiadanie dzieci (wielu w ogóle tylko po to jest potrzebny facet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno paroksetyna ma duże szanse uciąć jaja, choć moim zdaniem i fluoksetyna od kwartału też może dużo zdziałać

This

+ ewentualnie,ciachnięcie bądź chemicznie,ale takowych zabiegów to na NFZ a i pewnie prywatnie raczej nie robią :pirate: .

Albo to cudo

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyproteron :pirate:

zostają jeszcze Niemcy.a i słyszałem kiedyś od mojego współpracownika że kilku kolesi usiłowało zgwałcić jakąś babe.ona wiedziała co się święci więc zaprosiła ich do domu co ich kompletnie zdezorientowało,nalała każdemu po kielichu wina(do wina dosypała im anestetyki)i dokonała na nich amputacji jąder,penisów i moszny po czym wyszła z mieszkania.kiedy oni się wybudzili zobaczyli przed sobą na stole obcięte narządy w słoikach z formaliną a na nich karteczi "z podziękowaniem"okazało się że kobieta była lekarką weterynarii i za samosąd dostała 2,5 roku w zawieszeniu.

 

-- 26 paź 2014, 15:46 --

 

również na interia-czateria niedawno wskoczył do mnie na prv koleś i mówił że jego była żona kiedyś wstrzykneła mu do moszny spirytus salicylowy i doszło do atrofii jąder.koleś jest świeżo po atrofii bo jakieś 3 lata i mówił że tak go męczy niedobór testosteronu że bierze prolongatum żeby nie palnąć sobie w łeb.jego była żona jest kosmetyczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuję. Znajdź mi kobietę, która jest seksowna i nie jest głupia (ładne dziewczyny nie muszą rozwijać intelektu bo i tak mają powodzenie więc więcej wśród nich jest głupich niż mądrych, szczególnie że społeczeństwo jest bardziej głupie niż mądre), nie ma wypranej głowy przez religię, romanse, internety, wiarę w dwie połówki jabłka, romantyczną miłość i nie buduje swojej wartości na atrakcyjności seksualnej jak to robi większość ładnych kobiet już podświadomie bo po prostu uczą się, że są lubiane za urodę i znienawidzone za to przez brzydsze kobiety. Do tego liczą się dla niej szczere relacje a nie kariera, pieniądze, posiadanie dzieci (wielu w ogóle tylko po to jest potrzebny facet).

Znam takie kobiety , zreszta sama taka jestem -w tym momencie cała Twoja teoria o pada :pirate: Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym Cię bliżej poznać żeby to ocenić ;) Ja wiem, że takie wyjątki istnieją bo to wynika z czystej statystyki ale żeby na taką trafić i wiedzieć, że tak właśnie jest to ciężki problem bo to trochę jak trafić 6 w lotka. Gdybym na taką trafił pewnie od razu bym się zakochał a tego bym nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie generalizuję. Znajdź mi kobietę, która jest seksowna i nie jest głupia (ładne dziewczyny nie muszą rozwijać intelektu bo i tak mają powodzenie więc więcej wśród nich jest głupich niż mądrych, szczególnie że społeczeństwo jest bardziej głupie niż mądre), nie ma wypranej głowy przez religię, romanse, internety, wiarę w dwie połówki jabłka, romantyczną miłość i nie buduje swojej wartości na atrakcyjności seksualnej jak to robi większość ładnych kobiet już podświadomie bo po prostu uczą się, że są lubiane za urodę i znienawidzone za to przez brzydsze kobiety. Do tego liczą się dla niej szczere relacje a nie kariera, pieniądze, posiadanie dzieci (wielu w ogóle tylko po to jest potrzebny facet).

Ja jakoś nie zauważyłem korelacji między urodą a intelektem zdarzają się i ładne i mądre i brzydkie i głupie. Ogólnie Twoje wymagania są takie że chyba nigdy żadnej byś nie znalazł ale o o to chyba chodzi, ja obniżyłem z wiekiem wymagania ale i tak przy moim samotniczym trybie życia, lenistwie i niskim statusie ciężko o poznanie kogokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheiloskopia, przykro? tez nie wiem czemu, dziwne.

 

carlosbueno, zależy co masz na myśli mówiąc mądre/ głupie bo jeśli chodzi o czystą inteligencję to masz rację a jeśli chodzi o wodę sodową to wiadomo jak to jest.

 

No tak, ja nie mam szans znaleźć dziewczyny w swoim guście,szczególnie że takie dziewczyny raczej nie są za mądre. Po prostu świadomość tego obrzydziła mi chęć związku i seksu. Czar prysł i tyle.

 

Co do niskiego statusu itd to niekoniecznie musi być z Tobą tak źle, większość tego jest na pewno w Twojej głowie. Az mam ochotę spotkać się z Tobą żeby Ci pokazać jak się rozmawia z kobietami kiedy nie ma się tego statusu i jest się leniem (no bo ja też w zasadzie nim jestem a status jest powiedzmy sztucznie zawyżony póki co).

 

Lenka30, palenie to w ogóle inny poziom niż piwo i seks, tu już wkracza pewna mistyka :D A szczególnie w połaczeniu z muzyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się trochę innego wydźwięku tematu.

Myślałem, że będzie ktoś, kto walczy z popędem seksualnym, np. z powodów religijnych. Ja kiedyś taki byłem i zastanawiam się jaki to może mieć wpływ. Jest nawet portal w internecie.

http://onanizm.pl/

Oni się w tym specjalizują. Może warto zajrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się trochę innego wydźwięku tematu.

Myślałem, że będzie ktoś, kto walczy z popędem seksualnym, np. z powodów religijnych.

 

Z powodów religijnych to akurat nie jest wolno walczyć z popędem, tak samo jak nie wolno sobie odcinać ręki czy nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, no tak, ale masturbacja jest uważana za grzech ciężki z tego co wiem. Dlatego, jak ktoś nie ma jak wykorzystać popędu w "normalny" sposób to ma problem. Z resztą jest gdzieś taki cytat: "jeśli ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją". Chyba znasz, bo to z ewangelii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, mnie sie zdaje ze boisz sie zwiazku i zaangazowania i dlatego sobie obrzydzasz kobiety i seks roznymi dziwnymi wykretami. Tak kombinujesz zeby miec powod unikac lasek tyle ze problem z fizjologia sie pojawia . W koncu poped to jeden z najsilniejszych instynktow.

Dla mnie unikasz rozwiazania problemu jakim jest obawa przed bliskoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj refren ;)

Żeby ateista musiał przypominać.

 

Mt4,40

8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny

 

9 I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.

 

10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie.

 

Z kolei De Mello mówi tak w "Przebudzeniu"

http://www.astro.eco.pl/astro2/przebudzenie.html

6. WYRZECZENIE NIE JEST TAKŻE ROZWIĄZANIEM

 

Ilekroć usiłujesz się czegoś wyrzec, ulegasz złudzeniu. Co ty na to? Naprawdę ulegasz złudzeniu. Czego się wyrzekasz? Ilekroć wyrzekasz się czegoś, wiążesz się z tym na zawsze. Pewien guru z Indii twierdzi, że kiedy przychodzi do niego prostytutka, mówi wyłącznie o Bogu.

- Mam dość życia, które wiodę - mówi. - Chcę Boga. I zawsze, kiedy odwiedza go ksiądz, mówi jedynie o seksie. Widzisz więc, że jeśli wyrzekasz się czegoś, to zrastasz się z tym na zawsze. Kiedy coś zwalczasz, wiążesz się z tym na wieki. Tak długo, jak z tym walczysz, tak też długo dajesz temu moc. Dokładnie taką moc, jak ta, którą wkładasz w tę walkę. Dotyczy to komunizmu i wszystkiego innego. Tak więc musisz "przyjąć" swoje demony, bo kiedy z nimi walczysz dajesz im siłę.

 

Czy nikt ci dotąd tego nie mówił?

 

Kiedy się czegoś wyrzekasz, stajesz się z tym związany. Jedynym sposobem, aby się z tego wyzwolić, jest poddać się temu. Nie wyrzekaj się niczego, poddaj się temu. Pojmij prawdziwą wartość takiego czy innego obiektu, a już nie będziesz musiał się go wyrzekać. Po prostu odpadnie to od ciebie. Ale oczywiście, jeśli tego nie dostrzegasz, jeśli nadal jesteś zahipnotyzowany, to uważasz, że nie będziesz szczęśliwy bez tego czy tamtego. Jednym słowem - ugrzęzłeś. Czego ci natomiast potrzeba? Bynajmniej nie tego, czego żąda tak zwana "duchowość", a mianowicie skłonienia cię do podejmowania ofiar i wyrzeczeń. To nic nie da. Ciągle pogrążony jesteś we śnie. Potrzeba ci nade wszystko rozumienia, rozumienia i jeszcze raz rozumienia. Jeśli zrozumiesz, pożądanie po prostu zniknie. Innymi słowy: jeśli się obudzisz, to pragnienie przestanie ci dokuczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, mnie sie zdaje ze boisz sie zwiazku i zaangazowania i dlatego sobie obrzydzasz kobiety i seks roznymi dziwnymi wykretami. Tak kombinujesz zeby miec powod unikac lasek tyle ze problem z fizjologia sie pojawia . W koncu poped to jeden z najsilniejszych instynktow.

Dla mnie unikasz rozwiazania problemu jakim jest obawa przed bliskoscia.

 

Nie, tym razem całkowicie nietrafiony post.

 

A co do tekstu de Mello to gdyby to tak działało nie byłaby potrzebna żadna psychoterapia. To tylko taki dobrze brzmiący bullshit z częścią prawdy i jeszcze większym kłamstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres

Celem jest osiągnięcie wolności (prymitywne instynkty to zniewolenie) i znalezienie sobie celu (póki wiem, że związek był moim jedynym celem a to bezsens to nie potrafię sobie znaleźć innego celu, sensownego).

 

poprzez zabronienie sobie seksu można osiągnąć stan wolności od tej konkretnie czynności i zarazem stan braku wolności do niej. nie uwolnisz się spod władzy prymitywnych instynktów.

myślę, że popadasz tu w skrajności w skrajność, wątpie czy jest to konieczne do znalezienia sobie celu, wystarczy przenieść seks z kategorii 'cel życia' do kategorii, 'dodatek do życia'.

swoją drogą to nie wiem czy od braku seksu palma odbija, brak mi doswiadczenia w tej materii - regularnie spuszczam z krzyża (i w niczym mi to nie przeszkadza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, mnie sie zdaje ze boisz sie zwiazku i zaangazowania i dlatego sobie obrzydzasz kobiety i seks roznymi dziwnymi wykretami. Tak kombinujesz zeby miec powod unikac lasek tyle ze problem z fizjologia sie pojawia . W koncu poped to jeden z najsilniejszych instynktow.

Dla mnie unikasz rozwiazania problemu jakim jest obawa przed bliskoscia.

 

Nie, tym razem całkowicie nietrafiony post.

zarzekala sie zaba blota :D kiedys wyjasniales ze nie mozesz byc z kobieta bo podobaja Ci sie puszyste a to niezdrowe; teraz tez nie mozesz bo seks jest zwierzecy a gdyby nie byl zwierzecy , to bys sie zakochal, a to tez Ci nie w smak itd... pewnie bez konca mozna mnozyc powody na NIE - A co lezy u podstawy tej niecheci do kobiet i kontaktow z nimi ? Jestes mizoginem ?byles kiedys z kims?byles zakochany ?jak to sie skonczylo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, ale sama świadomość tego prymitywizmu powoduje, że nie chcę tego robić. Póki co nie wiem czy jeszcze by mi w ogóle stanął bo wygląda na to, że nie. Zawsze kiedy widziałem kobietę, która mi się podoba automatycznie odpalał kutas, serce szybciej biło a w głowie miałem stan jak po narkotykach a teraz nic się nie dzieje :) Oby to nie było tylko chwilowe.

 

bittersweet, no bo tak jest z puszystymi kobietami więc pozbyłem się złudzeń o jakimś mistycznym znaczeniu związków. To uświadomiło mi, że to tylko zwierzęca reakcja i nie stworzę związku z kobietą, która pasuje mi seksualnie i osobowościowo. Musiałem wybrać między jednym a drugim więc wybrałem seks i dzięki temu nie potrzebuję związku. Ale wtedy doszedłem do wniosku, że sam seks bez bliższej relacji jest przecież pusty i już to miałem a byłem nieszczęśliwy z powodu braku miłości w związku i braku takiej możliwości. Wychodzi na to, że pozbywam się jednego i drugiego. Skoro nie mogę zmienić upodobań to faktycznie jest to zwierzęce i automatyczne. Żadnej niechęci do kobiet nie mam, prędzej do mężczyzn bo muszę z nimi rywalizować a skoro nie potrzeba ani związku ani seksu to i rywalizacja staje się zbędna bo niby o co? :) Wszystkie problemy same rozwiązują się w ten sposób i teraz tylko czekam aż wyklaruje mi się jakiś cel. Wszyscy ludzie tworzą jedność a płeć nie ma znaczenia. Rozmnażają to się psy, koty, bakterie i ryby bo tak muszą a człowiek ma jeszcze rozum i serce i może ich użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, Siddhi, z tego cytatu o odcinaniu ręki nie wynika przecież, że należy sobie odciąć rękę, ręka nie jest powodem grzechu. Powodem grzechu jest zwykle chęć popełnienia go, więc nie wiem czy można powiedzieć, że popęd jest przyczyną, ale z pewnością nie można go usunąć, bo jest od człowieka niezależny. Poza tym pełni ważne funkcje.

 

refren, no tak, ale masturbacja jest uważana za grzech ciężki z tego co wiem. Dlatego, jak ktoś nie ma jak wykorzystać popędu w "normalny" sposób to ma problem. Z resztą jest gdzieś taki cytat: "jeśli ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją". Chyba znasz, bo to z ewangelii.

 

Wydaje mi się, że wiele osób z forum za bardzo skupia się na tym, że masturbacja jest grzechem, kiedy mowa o religii. Jest grzechem, ale nie określa całego stosunku człowiek-Bóg. Nie można się odzwyczaić od niej od tak, bez pogłębiania wiary. Nie można od razu zrobić potrójnego tulupa, najpierw trzeba się nauczyć jeździć na łyżwach. Nawet Bóg nie może oczekiwać, że ktoś sobie fiknie bez treningu i nie trzeba być bezgrzesznym, żeby wchodzić z Nim w relację. Całkiem możliwe, że niektórym się nigdy nie uda zrobić potrójnego tulupa i będzie sukcesem jak chociaż zrobią pojedynczy.

 

Poza tym koncentrowanie się na grzechu nic twórczego ani dobrego nie wnosi w życie człowieka.

 

no bo tak jest z puszystymi kobietami więc pozbyłem się złudzeń o jakimś mistycznym znaczeniu związków. To uświadomiło mi, że to tylko zwierzęca reakcja i nie stworzę związku z kobietą, która pasuje mi seksualnie i osobowościowo. Musiałem wybrać między jednym a drugim więc wybrałem seks i dzięki temu nie potrzebuję związku.

 

A coś pomiędzy zwierzęcą reakcją a mistyką się nie mieści w Twojej świadomości? Tak na początek. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refren, ale zgranie, akurat napisałaś post minutę zanim wszedłem w ten wątek ;)

 

No tak, grzech zaczyna się zawsze w głowie więc trzeba by wszystkim łby poucinać gdyby ktoś interpretował to dosłownie :D Rzecz w tym, że takie myślenie, że robi się źle robiąc coś neutralnego z pkt widzenia etyki nie jest zdrowe. Inna sprawa, że to coś neutralnego może wcale nie służyć człowiekowi i tak jest w przypadku popędu seksualnego chociaż gdyby nie on to nie byłoby ludzi na świecie. Ciężka sprawa ale skoro ktoś nie chce związku i dzieci to lepiej się tego tałatajstwa pozbyć.

 

Pomiędzy reakcją a mistyką? W tym przypadku chyba nie, już prędzej odnajduje to w jedzeniu potrawy, która mi smakuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mt4,40

8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny

 

9 I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego.

To do nieba/piekła wchodzimy z takim ciałem jak na ziemi w chwili śmierci? xDD

Poza tym biblia twierdzi w wielu miejscach, że samookaleczanie jest grzechem więc jest sprzeczność. Czyżby Bóg nielogicznie myślał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, Chodzi ci o realizowanie swojego popędu sekualnego czy o związki w ogóle? ..bo nie do końca rozumiem.

Dzieci przychodzą na świat radosne, czyste jak łza. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś stworzył swojemu dziecku idealne warunki do harmonijnego rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beladin, to jest tak, że zdanie sobie sprawy z tego jak bezsensowny jest popęd seksualny prowadzi do wniosku, że związki są równie bez sensu. No tak dziecko rodzi się czyste jak łza ale natychmiastowo chłonie syf z otoczenia a jeśli jest mądre to zada sobie pytanie o sens życia i tych wszystkich czynności i gonienia za marchewką.

 

Siddhi, właśnie to co napisałeś świadczy o tym, że nas nie stworzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×