Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

mhm, no to dobrze, mam nadzieję, że coś się w końcu ruszy u ciebie.

 

u mnie dobrze znów wszystko. stres pracowy minął i teraz zapewne jak w listopadzie pojde do lekarza to bede odstawiać prochy. kurcze, jakbym chciała żeby już nigdy nie było nawrotu... mam nadzieje, że terapia pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze nie jest napisane, ale wystawia je psychiatra, a w tym nienormalnym kraju jak chodzisz do psychiatry, to nadajesz sie tylko do wytykania palcami i ukamienowania.

 

Inez, lepiej nie jest, tak chyba u mnie juz bedzie, ze ciagly lęk bede czuć, ech....

Wczoraj byłam u dentysty, dostałam znieczulenie i juz sobie zaczęłam wkręcać, ze cieżko mi oddychać, haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, można zawsze się dogadać w kwestii pieczątki.

 

Znieczulenie nie ma żadnego wpływu na leki i odwrotnie, więc sobie nic nie wkrecaj. Nie prawda jest, że taki lęk musi ci towarzyszyć już zawsze. Musisz się dowiedzieć skąd on jest i kiedy się pojawia, a potem nauczyć się radzić sobie z tymi uczuciami - to oczywiście w dużym uproszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny:)

czytam odnośnie znieczulenia....ja tez musze odwiedzic dentystę,ale balam sie,ze to znieczulenie ma jakis wplyw na nasze leki....

pytalam nawet swojej dr.ta powiedziala,ze jak sie tak obawiam,to moge w dzien wizyty u dentysty nie wziasc tabletki.....bo niby wtedy jest mniejsze stężenie....

 

A jak ogólnie samopoczucie u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79, ja tam swojej lekarce wierzę, w końcu leczę się u niej parę lat i jeszcze nigdy nic nie wyszło inaczej jak ona powiedziała. Zęby ze znieczuleniem leczylam przy Asentrze i Axyvenie, więc przy esci też nie powinno byc problemu (pytałam się o to ostatnio).

 

U mnie wsio ok czyli normalność. Mam dużo pracy o to ciekawej, więc nie mam czasu na nic, ale mi to wcale nie przeszkadza :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa, na sesji fajnie. Znów dowiedziałam się czegoś nowego. Tym razem o moim przejmowaniu się np. wyjazdami gdzieś dalej. Wynika to z kwestii lanowania wszystkiego, więc ja od razu wymyślam wszystkie scenariusze żeby być przygotowanym na wszystko. O ile można zaplanować, nie wiem, kupno mieszkania o tyle nie można być przygotowanym na wszystkie opcje wyjazdowe i zamartwiać się na zapas. Nie wiem czy wyjaśniłam dokładnie o co chodzi. Ja oba "planowania" traktuje tak samo, a to absurd. To mnie strasznie rozbawiło :).

 

lunatic, jeśli dobrze pamiętam to ok. miesiąca codziennie 0,25 mg.

 

-- Śr paź 22, 2014 10:09 pm --

 

A, przeraszam, jednak 2-3tyg. codziennie, nie miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×