Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, znaczy się ja mam zorganizowac imprezę? Dużej nie ma z kim, a w tym ścisłym gronie czyli on + dwóch kumpli już miał wielokrotnie. Atrakcje nocowania to organizujemy, a jak... Ale co to za wytchnienie dla mnie na Sylwestra, przecież ich samych nie zostawię, boby mnie matki pozostałych pozabijały. A tym bardziej jakby zaprosił dziewczynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, znaczy się ja mam zorganizowac imprezę? Dużej nie ma z kim, a w tym ścisłym gronie czyli on + dwóch kumpli już miał wielokrotnie. Atrakcje nocowania to organizujemy, a jak... Ale co to za wytchnienie dla mnie na Sylwestra, przecież ich samych nie zostawię, boby mnie matki pozostałych pozabijały. A tym bardziej jakby zaprosił dziewczynę.

 

Ale wiesz, w tym roku u Ciebie, a w następnym masz wolne od synka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam Smith, no lipa, pisałem o tym we wronach, zobacz o co mi chodziło....

 

Zresztą

 

Czat zmarł :cry:
No Marta tam to była rozmowa w cztery oczy, tak na żywo bardziej, empatycznie.

Tutaj to mi się nie chcę pisać i zaglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, powiem ci, że naprawdę mi ciebie żal z tym telewizorem. Przez chwilę w swoim życiu mieszkałam w akademiku i nie mogłam się spokojnie pouczyc. Musiałam chodzic do czytelni, a i tak drażniło mnie chrząkanie, szuranie krzesłami, pukanie długopisem, no i niewygodne siedzisko.

Psychiatra mi zwiększa leki, żebym przestała tak reagować na hałas. Chociaż prawdopodobnie prostsze by było, żeby starzy odpuścili. A nie odpuszczą, bo to jest jedyna znana im forma wypoczynku.

 

Trochę mi też szkoda, że nie mam już biurka do pisania i uczenia się jak kiedyś. Teraz mam tylko biurko komputerowe i szafkę na papiery, uczę się głównie na łóżku, a to kiepskie dla kręgosłupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie : :papa::papa::papa::papa:

 

Slonko pieknie swieci :105::105:

 

A ja ide dzis porozlepiac kolejne ogloszenia o prace oraz zrobie rundke ze cv po raz enty.

 

Jakie macie na dzis plany????

 

 

 

 

Psychoanalepsja_SS, Zebrec, mozna zalozyc czata np na onecie i bedzie dzialalo jak tutaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×