Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj popracowałam w domu. Zrobiłam kilka rzeczy, które odkładałam na później...

Chyba dzisiaj ciśnienie nie takie, bo mam zawroty głowy, o których już prawie zapomniałam.

Chciałabym dojść do takiego punktu w rozkminianiu rzeczywistości, by pogodzić się z tym co mogę, a czego nie mogę...

Sądziłam, że już wiem, ale niestety ;)

Mimo wszystko dzisiaj duuużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, jasaw, Hey Dziewczynki :*********** :papa::papa::papa:

 

jasaw, Aniu ciesze sie ze lepiej dzis psychicznie sie czujesz:******* ja te z prosze o prze[is na sosik :uklon::uklon::105:

 

Bylam dzis z ciotka w ciuszkolandzie i przynioslam z niego zarabiste dzisny Boyfriendy z cubusa oraz trzy bluzeczki :yeah::yeah: ciotka mi zasponsorowala te zakupy , ona sobie kupila bluzeczke i sweterek oraz taka fajna narzutke sweterkowa . :mrgreen:

 

-- 03 wrz 2014, 19:12 --

 

mirunia, :************** o weszlysmy chyba w tym samym momencie .

 

-- 03 wrz 2014, 19:13 --

 

mirunia, miewam takie telepania z nerwow .... dzis np mialam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ja to wieskzosc mojej szafy mam z ciuszkolandow a reszta to z wyprzedazy w sklepach . Za normalne ceny rzadko kupowalam ubrania bo mi szkoda wywalac np za kiecke 130 zl jak moge kupic za 15 :mrgreen: a i tak zawsze zbieram pochwaly za ubior :105::D:D

 

A teraz mam dwa fajne ciuszkolandy kolo siebie gdzie na wpyprzedazy jak maja minus 70 % to bluzeczki kosztuja po 4-6 zl a kiecki 10 albo i mniej . Te dzinsy z dzis kosztowaly 10 zl a w cubusie jakbym chciala kupic w sklepie kosztuja 250....

 

Roznioslam dzis ulotki ze zajme sie dzieckiem czy starsza osoba . Zobaczymy czy bedzie jakis odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, mirunia, platek rozy, witajcie Kochani!

 

Cieszę się, że jesteście tutaj---od razu pojaśniało :D

Musi być lepiej, skoro tyle serdeczności dookoła :D

Przepisy oczywiście prześlę na pw.

To opracowany przeze mnie, prosty przepis.

Pomidory sa tanie, choć wiadomo, nie mają takiego smaku jak kiedyś, ale trudno. Ja już się przyzwyczaiłam do tego co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83,

 

ww.skworcu.com.pl/270,pl_sambar-masala-30g.html

 

To kurczxak w tej przyprawie, ja go podsmazam dodaje papryke czerwona , zielona , troche ananasa z puszki zalewam sokiem z ananasa i dusze , na koniec dodaje (jak ten sok z ananasa odparuje) mleczko kokosowe i dusze jeszcze chwilke . I to idzie na ryz parboiled:)Pysznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×