Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

... dzięki Bogu :!: ... pomogłyście mi bardzo ..... bo jak się naczytałam o schorzeniach neurologicznych, o stwardnieniu rozsianym, o guzach mózgu, o jaskrze itd ... to chciałam się wieszać ... bo już nie mam ochoty na kolejny maraton po lekarzach :roll:

... teraz biorę citabax ... więc mam nadzieje, że to od tego ... poza tym też coś czytałam (bo nic tylko teraz czytam i czytam :-| ) ... że to też może być od lęków ...

Ech i znowu nieprzespana noc przede mną .. a już było lepiej ... :-|

... obyście miały racje dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj czuje się fatalnie dopadła mnie jakaś grypa ledwo wstałam z łóżka może mi ktoś doradzić czy biorąc paromerc moge łączyć to np. z gripexem?nie nawidze tej pory roku zawsze gdzie tylko nie wyjde zarażam się wszystkimi chorubskami grypy i tp.chyba przez osłabienie organizmu tą nerwicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja się przestraszyłam nie na żarty Moja szwagierka która ma 30 lat trafiła do szpitala bo bolało ją tam coś Leczyła się na jelita bo tam ją bolało a w szpitalu okazało się że ma guza na szyjce macicy guza który ropieje i 4 stopień nadżerki :shock: Ja pindole ja nie byłam u lekarza od momentu porodu czyli 11 lat :oops: Kurcze chyba czas już się ruszyć idę dzisiaj zapisać się Tylko jak przełamać strach i wstyd przed badaniem Przeca ja nawet przed małżonem mam opory nie chcę aby mnie dotykał a co dopiero przed obcym człowiekiem :oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, Gosiulka, mi to w ogóle słów brak - że Ty się jeszcze dobywasz na szczerość wobec tego człowieka [choć niewiele mu już z człowieczeństwa pozostało...] :evil: Przestań się z nim cackać bo się wykończysz Kobieto :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi, Jola27, macie całkowitą rację bo faktycznie teraz waham się i nie wiem co robić tzn wiem co powinnam zrobić ale boję się cholernie Wiem do czego on jest zdolny i dlatego stąd te obawy

 

---- EDIT ----

 

A tak w ogóle fajny dzionek dzisiaj miałam prawie dwa tygodnie urlopu mam Raniutko już o 8.00 byłam u psychologa (ten to potrafi poprawić mi humor :cry: ) Póżniej poszłam sobie samiusieńka na działkę do moich kochanych króliczków Jak przyszłam to zrobiłam obiadek i teraz robię NIC :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Oby tak było przez cały urlop :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 2 dni stress, ból brzucha i w ogóle zwiększone objawy nerwicowe. Wszystko przez egzamin na prawko... Grr czemu człowiek musi tak się męczyć. Ale ważne że prawko zdane nawet bezbłędnie. Poza tym za niedługo mam wesele u koleżanki na które nie wiem czy jeszcze pójdę. W głowie mam jeszcze ostatnie wesele na którym byłem, nie mogłem wytrzymać w kościele, ledwo przetrwałem, do tego nie mogłem się bawić z powodu napięcia i cholernych lęków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka, pewnie jesteś dobrym pracownikiem, sprawa jest taka, że powoli mamy do czynienia nie z rynkiem pracodawcy, a rynkiem pracownika (więc powoli ta tendencja coraz więcej miejsc obejmie albo już objęła). Więc jako osoba, która dobrze spełnia swoje obowiązki raczej możesz spać spokojnie ;)

 

offtopic, nie wiem jak Ci życzyć... połamania kierownicy? ;) nie no, po prostu zdaj! A że tamto wesele było kiepskie nie mówi nic o tym, w końcu sam piszesz: "Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :) " więc będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka, pewnie jesteś dobrym pracownikiem, sprawa jest taka, że powoli mamy do czynienia nie z rynkiem pracodawcy, a rynkiem pracownika (więc powoli ta tendencja coraz więcej miejsc obejmie albo już objęła). Więc jako osoba, która dobrze spełnia swoje obowiązki raczej możesz spać spokojnie ;)

 

offtopic, nie wiem jak Ci życzyć... połamania kierownicy? ;) nie no, po prostu zdaj! A że tamto wesele było kiepskie nie mówi nic o tym, w końcu sam piszesz: "Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :) " więc będzie lepiej

Hehe, dzięki za życzenia ale nie doczytałeś, dzisiaj właśnie prawko zdałem :)

Na wesele powoli decyduję się jednak iść, jak będę kiepsko się czuł to nie muszę być do końca mogę zmyć się wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offtopic, no to super masz prawko ja tylko mogę o tym pomarzyć boje się być kierowcą jak nigdy :?IceMan, mam nadzieję że doceniają mnie w pracy bo faktycznie zapiernicz jest porządny Umowa kończy mi się dokładnie w dniu urodzin i mam cichą nadzieję że wtedy będę miała przedłużenie umowy jako prezent urodzinowy hi hi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×