Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Przy sprzątaniu znalazłam broszury dla dzieci z głębokich lat 90-tych. Pocięłam je na równe kwadraty. Wtedy zauważyłam, że to rubryka korespondencyjna ("szukam przyjaciół, bo nie mam, też lubię Kelly Family, pozdrawiam babcię i księdza proboszcza, odpiszę na każdy list"). Wymyśliłam wybrać 3 adresy (pewnie już tam nie mieszkają, ale może ich rodzina) napisać i zobaczyć co się stanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

 

cyklopka, :mrgreen:

Prakseda, ja w taki sam sposob poznałam przyjaciółke w Stanach. Było to prawie 17 lat temu. Wtedy mój tato pracował w Stanch i okazało sie ze mieszka dosłownie 25 min. od niej. A że wakacje tam spedzałam to i razem je spędzałysmy. Teraz spotykamy sie tak srednio co 2 lata. A jak szczęscie dopisze to juz niedługo bedziemy prawie sąsiadkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

 

Pedze niebawem do pracy , serce mi lomocze , dusi mnie ale dam rade !

Upal sie szykuje taki jakw czoraj a pozniej jeszcze czeka mnie sesja zdjeciowa ---slubna a raczej stylizacja . I jestem mega zadowlona bo wpadna z tego pieniazki :mrgreen: a sprawa wyniknela niespodziewanie wczoraj .

Musze podolac , wzielam milocardin zeby serducho uspokoic , ubieram sie teraz , slucham muzyczki i mykam .

 

Milej niedzieli dla Wszystkich :!::!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, zgadza się, ale ktoś go wywiózł najprawdopodobniej bo brat go znalazł we wsi 2.5 km od domu.

 

-- 03 sie 2014, 10:47 --

 

amelia83, ja nie zapraszam tylko mi przysyłają. Teraz to z pw wynika że matrymonialne :mrgreen:

 

-- 03 sie 2014, 10:53 --

 

Nie ufam takim. Może szuka sobie naiwnej dupeczki co chce się wyrwać z dziury. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w pierwszych dniach brania mirzy się śnił papież, kosmiczne kryształy, zorze i jednorożce, a zakonnica w różowym sypała brokatem. Papież tłumaczył, że założył ten park na Watykanie zbudowany w oparciu o różne efekty optyczne, żeby ludzie wstępnie mogli się przekonać jak jest w raju o.o

 

Teraz już przywyknąć i nie mam kolorowych snów. :(

 

Też kiedyś miałam sporo znajomości korespondencyjnych i internetowych, ale to jednak nie to samo, co odpisać na anons sprzed 15-20 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zupełnie nie o to chodzi, że ja bym się chciała z kimś spotkać, po prostu jestem ciekawa co się stanie. Z resztą jeśli już napiszę, to tylko do dziewczyn, żeby nie wyszło matrymonialnie :lol:

 

W sumie mogłabym jeszcze dzisiaj powystawiać na allegro zgodnie z maksymą, że lepiej zarobić 5 zł niż nic :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×