Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, ja też walczę z nim od dłuższego czasu, choć miewam lepsze dni, ale ogólnie lęki męczą mnie, jestem senna ciągle...i w ogóle nie tak :(

 

-- 07 cze 2014, 04:52 --

 

Zbliżające sie upały martwią mnie, bo dodatkowo źle na mnie wpływają, eh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, próbowałam Wena...coś tam- czułam się po niej okropnie :!: Dużo sama pracuję nad sobą. Relaksacje np.bardzo mi pomagają, odprężają, ale gdy w czasie spaceru dopadną mnie zawroty głowy, lęk włącza się natychmiast. Mam nadzieję, że poprawa nadejdzie :mhm:

 

-- 07 cze 2014, 05:07 --

 

Byłam tez na terapii. U mnie sprawa jest dość złozona, jestem bowiem w okresie dla kobiet niekorzystnym/dojrzały mocno wiek :D /, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, życzę Ci poprawy :**** Może od czasu do czasu warto byłoby się wspomóc :/ choć to co robisz ( relaksacja, spacery) może i są lepsze dla Ciebie, trudno mi ocenić. Chodzisz czasem do psychiatry? Co on na to?

 

-- 07 cze 2014, 06:16 --

 

jasaw, nie wiem ile masz 50-60. Moi bracia mają po 48 i 49. Wszystko nie można zwalać na wiek. Jeden brat jest chory, ale to od 20 roku życia, a drugi pracuje fizycznie na budowie i po nim wieku nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, tylko po co się męczyć... Mój brat jak zachorował to nie chciał brać przeciwbólowych i lekarz mu powiedział że nie warto przetrzymywać bólu tylko wziąć te przeciwbólowe. Sama jestem zdania, że tabletki nie są obojętne dla organizmu i mają skutki niepożądane, ale skoro objawy utrudniają funkcjonowanie to innego wyjścia nie ma, chociaż przetrwać najgorsze na wspomaganiu. każdy ma prawo do tego aby czuć się dobrze. Nie chcę Cię na siłę namawiać bo sama wiesz, czujesz, co dla Ciebie najlepsze, ale przemyśl choćby idź do psychoterapeuty i zasięgnij opinii, lekarz to fakt, nawet nie wysłucha tylko podetknie receptę, ale psycholog to może rozsądnie ocenić na ile Twój stan wymaga wspomagania, a na ile jesteś sama stanie się udźwignąć.

 

-- 07 cze 2014, 06:33 --

 

Infinity, 57. Hormony zamęczają mnie...

tak myslałam, eych... przy zaburzeniach hormonalnych to możesz gorzej się czuć, ale pomysl że to jest wiek w którym inne kobiety jeszcze pracują i utrzymują dom. Wydaje mi się że nie dobrze jest że wszystko zwalasz na wiek. Obracam się w gronie ludzi w podobnym wieku do Twojego więc może stąd mam wypaczenie, że to nie tak dużo i można dobrze funkcjonować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, jestem po psychoterapii u wspaniałej psycholożki, teorię, jak stwierdziła :D , mam opanowaną, ale pewne schematy funkcjonowania mocno "umocowane", więc potrzeba czasu, by to zmienić. O lekach też rozmawiałyśmy. Zresztą z innymi lekarzami-rodzinnym i neurologiem również - pozostać przy Hydro radzą. Wiele bardzo zależy ode mnie, muszę pracować nad sobą, przezwyciężać lęki. Już prawie mi się udaje, choć bywają gorsze dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×