Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :papa::papa:

 

platek rozy, pewnie jesteś teraz na kijkach, ale może później przeczytasz...

 

Wróciłam z wynikiem MRI po południu, z bardzo złym wynikiem, mam zrypany szyjny od C3-Th1 :why::why: przepukliny na każdym poziomie z uciskiem na worek oponowy, dobrze, że nie ma ucisku na rdzeń :shock:

Zaraz poszłam do przychodni, w której 2 razy w miesiącu prywatnie przyjmuje neurochirurg (kolejka na wrzesień), ale udało mi się jakoś wybłagać i mam wizytę w ten poniedziałek... ciekawa jestem co mi powie pan doktor jak zobaczy taki wynik i mnie zbada. Jestem cała w nerwach i lęku, bo boję się operacji w dodatku w stanie silnej nerwicy :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana wynik niezaciekawy :x ale poczekaj na wizyte , moze niekoniecznie trzeba bedzie operowac? Szyjnego tak od razu ciachac to niec hca wiem jak z moim chodzilam po lekarzach.

 

Tulam Cie goraco i koniecznie mi napisz w pon po wizycie co i jak.

Jak bedziesz chciala porozmawiac to sluze pw lub tel :************** Glowa do gory !!!!!!! Moze wystarczy rehabilitacja?

 

-- 06 cze 2014, 19:38 --

 

monmaria, ;********* :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hejka kochana :*****

 

Infinity, przeszło troszeczkę :*****

 

-- 06 cze 2014, 20:23 --

 

mirunia, mam nadzieję, że rehabilitacja pomoże i będzie dobrze, czego Ci bardzo życzę :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzięki za wsparcie i dobre słowo...:**** muszę poczekać do poniedziałku na konsultację u neurochir. i nie wiem czy tu rehabilitacja jeszcze coś pomoże, czasami może zaszkodzić, jedynie zabiegi fizykoterapii mogą pomóc p/bólowo ... no nic, poczekamy do poniedziałku...... buziaki płatku *****

 

-- 06 cze 2014, 20:26 --

 

monmaria, dzięki : *********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, to bardzo dobrze, zrozumiałam to co napisałaś, że jak mąż wyjechał to Ty lepiej się czujesz, sorki :)

 

-- 06 cze 2014, 20:53 --

 

chocovanilla, wiadomo, że jak nie ma blisko nas osoby, którą kochamy to tęsknimy i jest nam smutno, takie życie :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, zobaczymy co lekarz pwoie, nie nakrcaj sie ze tylko operacja .Dobra rehabilitacja duzo daje ja wiem bo mnie sporo pomogla tylko u zaufanego fizykoterapeuty , mialam kiedys u takiej kobiety starszej i mi tylko zaszkodzila dlatego teraz juz chodze do sprawdzownego . Zaczynam kolejna 16 czerwca.

 

Infinity, Tulam :**************** Poszla juz ta sasiadka?

 

Ja zaraz kapiolka i lozeczko plus filmik i ksiazka.

Oraz smaczna herbatka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×