Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, nie ja nie biorę antydepresantów, nie daję rady ze względu na skutki uboczne. Niestety łykam clonazepam 0,25 mg. Staram się go odstawiać, ale ostanie stresy i nerwy mi na to nie pozwalają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Haniu nie martw się na zapas,nie sądzę,żeby to był guz, najlepiej nie czytaj o tym po co się dodatkowo nakręcasz :*****

 

monmaria, musisz uważać na ten lek, on uzależnia nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, ja dlatego mam juz 8 antydepresiak bo po wiekszosci bylam zombi co nie bylo w stanie isc do toalety . co jaq nie przeszlam na tych antydepresiakach to koszmar .

 

A terapia? Ja miewam leki duze ale jestem z tych co caly czas funkcjonuja mimo lękow . Chociaz zabrala mi nerwica spontanicznosc , teraz troche ona wraca ale znow musze nad soba duzo pracowac i zmienilam podejscie jak radzila psychlolog . duzo sobie tlumacze , zajmuje mysli np projektowaniem bizu w kolejkach ws klepach zeby nie mdlec tam ze strachu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ja przez "uboki" raz na zawsze wyleczyłam się z antydepresantów, oczywiście mówię tutaj za siebie i na swoim przykładzie. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja też mam już inne podejście do życia i wielu spraw. Jest mi teraz łatwiej. Nie mam lęków. Niestety mój organizm przyzwyczaił się do benzo i mam trochę problem z odstawieniem. Będę nadal próbowała z niego schodzić i mam nadzieję, że dam radę bo to już nieduża dawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×