Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.

NO to mobilizuj się bracie bo szkoda zmarnować taką szansę i takie życiowe wyzwanie. Co prawda sam papierek niewiele dziś znaczy (jeszcze zależy od kierunku) ale od czegoś trzeba zacząć zawodowe życie a potem ewentualnie je rozwijać czy zmieniać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.

NO to mobilizuj się bracie bo szkoda zmarnować taką szansę i takie życiowe wyzwanie. Co prawda sam papierek niewiele dziś znaczy (jeszcze zależy od kierunku) ale od czegoś trzeba zacząć zawodowe życie a potem ewentualnie je rozwijać czy zmieniać. ;)

Mi się mój papierek do niczego w życiu nie przydał i raczej nie przyda bo już 10 lat prawie minęło, no ale mark123 ma szansę na inżyniera a nie jakiegoś magistra- humanistę jakim niestety jestem ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Co Ty masz do humanistów? I na jakich fundamentach budujesz taką granicę?

Chodziło Carlosowi o to, że cięzko po studiach humanistycznych znalezc pracę. I ma rację. A Ty się kobito tak od razu nie spinaj, nie gotuj się, wycziluj. Jacyś mega przewrazliwieni ludzie :? l

 

-- 19 kwi 2014, 18:27 --

 

czy mogę komuś pozawracać dupę? Czy wszyscy są na mnie obrażeni?

 

Nie możesz, bo wszyscy mają Cie po kokardę.

Tego, że szantażujesz samobójstwem, od początku swego pobytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło Carlosowi o to, że cięzko po studiach humanistycznych znalezc pracę. I ma rację. A Ty się kobito tak od razu nie spinaj, nie gotuj się, wycziluj. Jacyś mega przewrazliwieni ludzie :? l

na rynku pracy inżynier jest zwykle więcej arty niż niby wyższy stopień jakim jest magister. Ale tak prawdę mówiąc to i tak wykształcenie ma drugorzędne znaczenie względem innych cech, czy tzw znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.

NO to mobilizuj się bracie bo szkoda zmarnować taką szansę i takie życiowe wyzwanie. Co prawda sam papierek niewiele dziś znaczy (jeszcze zależy od kierunku) ale od czegoś trzeba zacząć zawodowe życie a potem ewentualnie je rozwijać czy zmieniać. ;)

Pewnie się trochę będę przygotowywać dzień przed; a potem zdam, to zdam; nie zdam to nie zdam.

 

-- 19 kwi 2014, 19:52 --

 

Za kilka dni obrona, a mnie się dalej nie chce przygotowywać.

NO to mobilizuj się bracie bo szkoda zmarnować taką szansę i takie życiowe wyzwanie. Co prawda sam papierek niewiele dziś znaczy (jeszcze zależy od kierunku) ale od czegoś trzeba zacząć zawodowe życie a potem ewentualnie je rozwijać czy zmieniać. ;)

Mi się mój papierek do niczego w życiu nie przydał i raczej nie przyda bo już 10 lat prawie minęło, no ale mark123 ma szansę na inżyniera a nie jakiegoś magistra- humanistę jakim niestety jestem ja.

Na normalnej uczelni nie miałbym żadnych szans; nawet na tej uczelni, na której jestem przy moim poziomie wiedzy mam szansę tylko, jeśli komisja będzie łaskawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, Masz rację, ale takie życie współczesnego humanisty, że musi być sprawny i myśleć logicznie za wszystkich i każdą duszę w locie łapać. To nie spięcie, to troska, ciepło, energia.

 

 

carlosbueno, Masz rację, dlatego musimy się wspierać i poznawać i dodawać sobie odwagi. Świat stoi na głowie i dobrze to widzisz, tylko swojej wartości zobaczyć nie potrafisz. Dziękuję, że odpisałeś. W każdym jest coś super, tylko trzeba mu wzrok kierować w odpowiednie miejsca. To nic, być szyją to prawie jak być samochodem;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czuje się dziwacznie. Gdzie do jasnej cholery popełniłem błąd w życiu, wciąż jestem nikim, wciąż czuje się jak śmieć, każdy kto mnie pozna i spotka tak samo mnie widzi. Dlaczego nie jestem normalnym człowiekiem bez problemów.

Nawet tutaj na forum, zniechęcam do siebie ludzi, czuje że nikt mnie nie szanuje, czuję że ja nie potrafię już rozmawiać z ludźmi. Każda nowo poznana kobieta jest dla mnie kolejną dziw....ką, czemu to właśnie ja muszę trafiać na takie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda nowo poznana kobieta jest dla mnie kolejną dziw....ką, czemu to właśnie ja muszę trafiać na takie osoby.

 

No jeśli tak podchodzisz do każdej nowo poznananej kobiety... to czemu się dziwić :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×