Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

pan26xyz, ale to nie jest kwestia kasy. Tego tematu nawet nie chce mi sie ruszac bo był wielokrotnie poruszany w zupełnie innym wątku. Nie wiem czy tam bywałeś ale szczerze nie polecam Ci go bo chyba jeszcze bardziej utwierdzisz się w swoich przekonaniach.

Ale tak od siebie mogę tylko powiedzieć że są one żałosne i tak jak napisała moja poprzedniczka, generalizujesz. Ale też odnoszę wrażenie, że dobrze Ci z tym. A jeśli tak to żyj w takim przekonaniu dalej ale nie obrażaj kobiet. Bo to jest jeszcze bardziej żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam ich nie obrażać skoro każda jedna jest identyczna, każdej jednej trzeba zapłacić żeby posiedziała i spędziła czas. Tak zostały nauczone i tak brną w to dalej. Wytłumacz mi dlaczego mam nie obrażać kobiet. Dla mnie one są i będą takie same, one nigdy się nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"każda jedna jest identyczna"???

Czy Ty człowieku ogarniasz co Ty mówisz?

 

-- 20 kwi 2014, 23:26 --

 

"Wytłumacz mi dlaczego mam nie obrażać kobiet."

 

Nie nie. Chyba się zagalopowałeś. To Ty wytłumacz dlaczego obrazasz kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, a za co im placisz? Za siedzenie i rozmawianie z toba? Jesli tak to nie sa to dziwki na pewno, bo dziwkom sie za cos innego placi. Wydaje mi sie, ze masz problem z tym, ze jest taki zwyczaj, ze facet placi za kobiete np w knajpie czy restauracji, a tobie to nie pasuje i od razu robisz ze wszystkich szmaty i dziwki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jak ja je obrażam. Mówię tylko jaka jest prawda, a chyba prawda nie jest niczym złym. Po prostu biorą kasę za wszystko, tylko czekać jak zaczną brać za to że patrzą na mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla was są to bzdury dla mnie nie są. Dla mnie dziś kobiety spadły na dno, zastanawiam się po co wypisują te puste słowa "rodzina, dom, miłość", skoro liczy się dla nich tylko pieniądz, wygląd i dobry samochód, żeby koleżanki zazdrościły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech jaki ty biedny, musisz wyładowac swoja frustracje na caly swiat. Poszukaj sobie faceta w takim razie skoro wszystkie kobiety juz sa skreslone dla ciebie i problem z glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, przeczytalam jedno zdanie na twoim blogu i juz wiem o tobie wszystko.

Cyt. "nie szanuje siebie i nie szanuje kobiet. Szukam kobiety do zaspokojenia wlasnych seksualnych potrzeb", "nie wiem kim jestem"

A ja juz wiem kim jestes, ale nie napisze.

Tak wiec nie dziw sie, ze trafiasz tylko na same dziwki jak to napisales. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pan26xyz, A po czym wnioski wysnuwasz, że liczy sie dla wszystkich kobiet : pieniadz i wygląd? Może po prostu startujesz do samych pustaków?

 

A do kogo innego ma startować? Jak chciałby ze swoim zachowaniem znaleźć kogoś wartościowego? Jaka fajna kobieta poleci na pijaczka z nienawiścią do kobiet? Chce żyć w swoich wyobrażeniach? Proszę bardzo - jaki sens ma przekonywanie?

Są różne typy narzekaczy, ale z dwojga złego wolę tych, którzy winią siebie, a nie innych. A pan26xyz widzi winę głównie w kobietach, bo przecież w sobie zbyt ciężko byłoby poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, Co ty możesz o mnie wiedzieć. Nie mam zamiaru przerzucać się na chłopców, ale kobiety uczyniły z mojego życia koszmar, tyle.

 

zmęczona_wszystkim, Tak masz rację to ja jestem ten najgorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie wogóle podejmujecie dyskusje z panem26xyz, odkąd się tu zalogował wciąz prowokuje tymi samymi tekstami. Robi to specjalnie. Oskarza kobiety, że są dziwkami, a sam patrzy na nie tylko jak na obiekt seksualny. Tak pustego, jałowego emocjonalnie czlowieka nie spotkalam, zatruwa wszystko z czym sie nie zetknie. Jego jad wylewa sie z niego. Narzeka, że jest samotny, ze nie ma do kogo geby otworzyc a gdy chcialam pocieszyc go na gadu gadu to w pierwszym zdaniu spytal czy prześpię się z nim!!! Uwierzycie?Gdy odpisalam, ze ja chce mu pomóc to stracil zainteresowanie.Skonczylo sie tak, że nawyzywal mnie od dziwek. Chwytalam sie roznych sposobow aby jakos nim potrząsnąc. Nic to nie dało. I to szantazowanie samobojstwem....

Mialam wrzaenie, że on mnie zatruwa tym swoim jadem na odległość. Roznych ludzi znalam, ale on jst jedyny w swiom rodzaju. Nie wiem jak to nazwać. Sama świadomosc ze istnieją tacy ludzie sprawia. że czuje sie nieswojo.

Za to dowiedzialam sie jakie ma hobby. Napisal ,e jedyna rzecz jaka sprawia mu przyjemnosc to sex z prostytutkami. Ale to nie wszystko. Chodzi o to, ze on po wszystkim mowi im. że nie ma pieniedzy. I uwielbia patrzec na ich zawiedzioną minę. Wszystko w temacie Pana26xyz.

Co Wy na to?

Fajny sposob na spedzanie czasu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, Ulżyło Ci pisząc te brednie. Wyzwiskami zaczęłaś pierwsza sypać więc nie obracaj kota ogonem. Pamiętasz jak nasrałem Ci do buzi i to zjadłaś? W każdą historyjkę jesteś w stanie uwierzyć. To ty jesteś pusta i fałszywa, najpierw sprzyjasz chcesz się poznać, a kiedy człowiek odrobinę się przed Tobą otwiera zaczynasz go obrażać i mieszać z błotem. Zastanów się następnym razem zanim cokolwiek napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bylam w szoku gdy mi o tym napisał.

Myśle , że to wstrętne gdy kogoś cieszy krzywda drugiej osoby. Nie jest ważne czy to prostytutka czy kto inny. To wstętne i chore. Zabawa czyimś kosztem.

 

-- 21 kwi 2014, 10:09 --

 

lucy1979, Ulżyło Ci pisząc te brednie. Wyzwiskami zaczęłaś pierwsza sypać więc nie obracaj kota ogonem. Pamiętasz jak nasrałem Ci do buzi i to zjadłaś? W każdą historyjkę jesteś w stanie uwierzyć. To ty jesteś pusta i fałszywa, najpierw sprzyjasz chcesz się poznać, a kiedy człowiek odrobinę się przed Tobą otwiera zaczynasz go obrażać i mieszać z błotem. Zastanów się następnym razem zanim cokolwiek napiszesz.

 

Przeczytaj sobie jeszcze raz naszą rozmowę na gg, bo chyba Cię pamięć zawodzi. Ja zaczęłam sypać wyzwiskami? Dobre sobie.

Jesli zaś chodzi o to niepłacenie to myślę, że to prawda. Choć wolałabym, zeby to były tylko Twoje fantazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zaś chodzi o to niepłacenie to myślę, że to prawda. Choć wolałabym, zeby to były tylko Twoje fantazje.

 

A ja tam myślę, że to bujda. Chyba tylko bardzo nieprofesjonalna prostytutka brałaby opłatę po fakcie. Przecież takie kobiety mają doświadczenie w branży, wiedzą, że klient może nie zapłacić. A jak jeszcze mają "opiekuna", to już na pewno by takiemu klientowi nie darowali. chyba że mianem prostytutek określa jakieś głupawe dziewczyny, które sprzedają się, a ufają, że facet coś im da "po". Zresztą na to, co opowiadają erotyczni gawędziarze trzeba patrzeć z lekkim pobłażaniem, bo zaledwie mały skrawek jest prawdą, i to zwykle ten najmniej ciekawy :D

A na hasła mizoginów nie zwracać uwagi. Ponudzi mu się, to przestanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się skopałeś pan26xyz.. Dostrzegam że jesteś cwaniak w świecie i w internecie.. Ja się Ciebie nie boję, twoich gróźb słownych. Do Ciebie nie da się inaczej dotrzeć niż nasadzić garści.. I lepiej żebyś poszukał koleżanek na innych stronach.. To nie jest strona dla Ciebie, a Twoje miejsce jest w zakładzie z dala od zdrowych inaczej i zdrowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tu taki klimat panuje, jak ktoś ma problem to wszyscy wielcy znawcy nie potrafią mu pomóc spokojnie wytłumaczyć i dać mu jakieś wskazówki, tylko albo dać mu radę w stylu "ogarnij się, głowa do góry" itd., albo po prostu skopać go. Bo przecież tak jest najłatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×