Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, dla mnie zawsze niedziela taka była leniwa. Teraz niby nie ma rożnicy czy środek tygodnia czy niedziela jak siedzę w domu, ale jednak bo brat przyjeżdża i czuję się różnice że w niedziele czlowiek chodzi taki z flaczały.

 

-- 13 kwi 2014, 10:17 --

 

tosia_j, cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo dziś widzę i zastanawiam się czemu. Czy jeśli ma się wadę wzroku, ale nie wielką, można jednego dnia widzieć lepiej drugiego gorzej? Wydaje mi się że tak. Boję się o wzrok bo moj brat miał zapalenie gałki ocznej i mu oko amputowali choć to zapewne lekarze się pospieszyli z amputacjom może było do odratowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś dzisiaj za mocno "odsypiałam", bo wczoraj się czułam zmęczona i nie jestem zadowolona.

 

Chciałam sobie postanowić, że będę spokojna, ale to albo ludzie z mojego otoczenia musieli by się zachowywać spokojnie/normalnie, albo bym musiała brać leki żeby mniej reagować chociażby na hałas.

Ale to jest filozoficzne pytanie: czy lepiej brać leki, żeby nie brać hałasu (czy innego przykładowego problemu) tak bardzo do siebie, czy kolejny raz spróbować usunąć źródło hałasu (czy innego przykładowego problemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, :****** daję radę :) pójdę jutro już na 7:30 do lekarza, dam znać. Zjadłam obiad, wypiłam 2 kawy zjadłam kawałek ciasta (te zasrane obżarstwo) i siedzę, nawet uśmiechnąć mi się nie chce, oby jutro ten lekarz coś dobrego wymyślił co mi pomoże na depresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, -1 albo 1,5. Dawno nie byłam u okulisty, a kupuję okulary z bazarku. Właśnie zalożyłam 1,5 i widze wreszcie.

No to niewielka wada, ale faktycznie możesz różnie widzieć, znaczenie też ma odległość, na którą patrzysz.

Ja po 7 latach poszłam do okulisty i okazało się, że tylko astygmatyzm mi się zmienił, a dioptrie mam takie same jak 7 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×