Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jest tu kto?

ja byłam na spektaklu, który był ciekawie zrobiony, pierwszy raz byłam na takim nietypowym przedstawieniu usmiałam sie choc miałam w teatrze lęki i miałam ochote znalezc sie w domu :-| jak wrociłysmy to bylam sie spatkac ze znajomymi posiedzialam 3 godzinki i jestem juz mega zmeczona i spiaca jeszcze wypije herbatke i spac, jutro mam w planach dzien pizamowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma lęki (strach, niepokój, przed opinią, oceną) przed pisaniem na forum?

Ja mam, ale lekkie (przy pisaniu publicznym), natomiast większe przy rozmowie PW.

Na początku, gdy przyszedłem na to forum, miałem dużo większe, z trzęsawką, miałem też odczucie, że mój komputer jest śledzony przez użytkowników forum i że administracja czyha na mnie, by mi dać bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123 to ciekawe! Dziękuję, że napisałeś! Mi kontakt prywatny, nie przysparza większych trudności czy to w pisaniu czy w realu (chyba że z rodzicami czy osobami, które mają mnie ocenić jak np.wykładowcy), ale tam gdzie społeczność się poszerza to robi się problem. Mam nadzieję, że uda mi się to pokonać. Wydaje mi się, że im więcej piszę na forum tym mniejszy robi się ten lęk...zobaczymy. Lęków typu, że mój komputer jest śledzony nigdy nie miałam, ani, że ktoś mnie śledzi w realu. Nic z tych rzeczy. Chodzi tylko o zabranie głosu w dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część platus buska bidactwo platus chce jechać na gokardy dzisaj tyko nie wiem gdzie czy koło zanta czy koło m1 na alei pokoju obiecałem to muszę jechać

 

-- 13 kwi 2014, 07:46 --

 

ja od 3 nie śpię i znuw nie mogę spać a tak się chwaliłem ze już dobrze śpię

 

-- 13 kwi 2014, 07:52 --

 

idę wym wypiłem kawę i mnie zmuliło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×