Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, no to jeszcze taki zasiłek do tego chociaż na leczenie miałabym spokojnie pieniądze bez dodatkowego stresu. Jutro pójdę do mopsu, pogadam i zobaczę ci mi powiedzą i poradzą bo przecież ja zwariuje. Raz,że walczę ze swoją głową, lękami to jeszcze to życie takie zjebane i trudne jest, że aż się rzygać chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, jak wychodze z gabinetu moge wszytsko , wtedy mam najlepszy dzien w calym tygodniu. No i zaczynam ukladac sprawy w zyciu ktore mnie zdusily oraz staram sie poukladac relakcje ktore mi nie sluza , zobaczymy co z tego wyjdzie . Oprocz tego prowadze zeszyty z moimi emocjami , sytuacjami ktore we mnie lęk wywoaly , spisuje co wtedy czulam , co myslalam i co robilam przed taka sytuacja , gdzie bylam ...

 

-- 07 kwi 2014, 19:44 --

 

Anel92, dokladnie , ja jak mi nie da zus juz swiadczenia to tez pojde do mopsu i sie bede starala o cos od nich .

 

-- 07 kwi 2014, 19:44 --

 

mirunia, ja z osoby ktora w domu bywala wieczorami a tak miala prace , drugi kierunek studiow , wyjscia ze znajomymi zycie w ciaglym ruchu nagle zyje jak pustelnik i wszytsko mnie przeraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, przy grupie nalezy Ci się zasiłek pielęgnacyjny ja brałam 153 zł aż :)

zależy przy jakiej, przy lekkim nic się nie należy a podobno teraz weszły jakieś zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, :papa:

kasiątko, wiesz mi nie chodzi o duże pieniądze, chciałabym chociaż zwrot tego co wydaje na leki, to wszystko, pracę i tak muszę znaleźć a może z grupą byłoby mi łatwiej coś znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, przy lekkim może i nie wiesz ja brałam jeszcze jak były te poprzednie określenia... ... ale to chyba umiarkowana... ale weźmy też pod uwage że ja startowałam z nerwicą lekowo depresyjną a tutaj jest troszke inaczej... myśle ze anel ma spore szanse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×