Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, na swiadczenie rehabilitacyjne .

 

 

acherontia-styx, ja codzien wychodze , chodze do sklepow , zalatwiam sprawy w urzedach , bywam czasami u znajomych , chodze na kijach w ramach sportu ale najgorsze mam lęki wlasnie w kolajkach w sklepie oraz w autobusach . No i u znajomych z poczatku jak przychodze to mam takie napiecie duze ktore pozniej mija ,,, a mam jeszcze fobie spoleczna .... a bylam dusza towarzystwa ... kiedys

:bezradny::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja myślałam czy nie iść do mopsu bo jakąś pomoc finansową ale zupełnie nie wiem jak mam się za to zabrać, czy iść do nich, czy robić grupę bezpłatną czy co mam ze sobą zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, od jutra zaczynam brać, arketis działa ok tylko mam dawkę teraz zwiększoną, pernaiznum nie wiem czy Cię interesuje ale działa ok przeciwlękowo i urojeniowo i hydroksyzyna mnie wycisza, prop jest średni, nie wpływa zupełnie na psychikę tylko te fizyczne objawy trochę blokuje, mam niskie ciśnienie dlatego nie mogę go brać za dużo to może też nie ma wielkich efektów, ale z tego co mówiła mi lekarka on nie działa na psychikę tylko na fizyczne objawy a psychicznie bez zmian

 

-- 07 kwi 2014, 18:28 --

 

platek rozy, aha, dziękuje :**** o matko to kolejny stres, obcy lekarz :roll: i ciekawe jaka szansa na grupe :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Pójdę do mopsu, może jutro zapytam się co i jak, i jestem zarejestrowana w urzędzie pracy, to może zanim stanę na komisji bo pewnie będzie to długo trwało dostanę jakąś pomoc, mój znajomy dostaje śmieszny zasiłek bo 250 zł (ale nie choruje tylko nie może znaleźć pracy), nawet to by mnie ucieszyło biorąc pod uwagę,że kupuje leki a dziś w aptece zostawiłam 60zł... średnio raz na miesiąc 60zł to tragedia zwłaszcza,że ciężko mi znaleźć pracę i w niej siedzieć, a całe życie być na utrzymaniu kogoś to też kiepski pomysł, może ta grupa pomogłaby mi też w znalezieniu pracy chociaż na pół etatu :why:

 

-- 07 kwi 2014, 18:39 --

 

mirunia, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×