Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, dokladnie wiec nie wiem jaki to sens je brac? ja i tak mam takie zazwyczaj ze jestem jak zombiak nie do zycia.

 

Moja dawna psychiatra mi nie chce wystawic papierow do zus, poklocilam sie z nia bo wielce obrazona ze nie czekalam u nich na terapie tylko poszukalam w innym osrodku.A od nich pani terapeutka mnie zostawila po trzech spotkaniach twierdzac ze mi nie potrafi pomoc a nastepnego terminu nie bylo chociaz w styczniu pytalam to kazali sie pytac pod koniec czerwca :shock: i jeszcze pretensja ze czlwoiek szukal pomocy gdzie indziej.

Zdenerowaalam sie i polazilam po miescie z tych nerwow.Wrocilam dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałam spamilan dodatkowo 3 razy dziennie, pernazinum ma zostać 100, arketis mam zwiększyć do 40mg, i hydroksyzyna 10mg doraźnie i propranolol 10mg doraźnie :roll: jeszcze kobieta zasłabła, przyjechało pogotowie, musiałam czekać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :***a czemu się wkurzyłaś? tak, pacjentka zasłabła, pogotowie przyjechało, zamieszanie było, a ja siedziałam jak kołek i czekałam bo to akurat pacjentka mojej lekarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Chodzi o zus? Ta pacjentka nie zasłabła z nerwów, duszno jej było podobno. Z tego co słyszałam bo dyskutowali na korytarzu to ma urojenia to nie ma powiązań ze sobą, chyba. Spokojnie. Ja nie wiem ile znowu na te cholerne tabletki muszę wydać, patrzę w necie na ceny i mi słabo, hydroksyzyna jest droga bo 20zł, arketis na 30% kosztuje około 13 zł chyba a spamilan podobno 14 zł a ja mam 2 opakowania. Zaraz mnie trafi szlag. Dobrze,że pernazinum mam bezpłatne ale i tak dużo nie kosztuje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pewnie jest zła, że idziesz gdzie indziej...oni tak mają, jak ja mówię,że byłam gdzie indziej to też oczami przewracali. idę zaraz do apteki zobacze jaką cene walnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×