Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, dobre podejście do sprawy :great:

u mnie zaczęło teraz trochę padać, jest brzydko brrr... idę umyć głowę i ułożyć włosy, muszę jutro jakoś wyglądać do ludzi :roll:;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam z siostra na szybko w galerii handlowej i kupilam w orsayu na wyprzedazy zliczna tunike taka przekorna bo jest z kolnierzykiem pod szyje ale z takiego delikatnego lekko przeswitujacego materialu , piekna i za 30 zl tylko :105::105::105::mrgreen: i szkopul jeden wzielam ja bo sie nia zachwycilam ale jak jechalysmy do domu to mysle eeeee gdzie ja w niej pojde? na psychoterapie? :why::why::why:

 

-- 06 kwi 2014, 12:12 --

 

mirunia, :************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj :******** w takiej tuniczce to tylko psychoterapia z przystojnym terapeutą :D ... dobrze, że kupiłaś, przyda się zawsze ;) to wyjazd miałaś extra!

Faraway, no buro i ponuro, deszczowo i do kitu... umyłam włoski i trochę ułożyłam, aż lepiej na duszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, trochę zdołowana jestem, boli mnie ramię koło obojczyka chyba po wczorajszym myciu okien i sprzątaniu :(

posmarowałam żelem p/bólowym, no i ta pogoda doprowadza mnie.... miało być tak ładnie :roll: nigdzie chyba dzisiaj nie wyjdę :bezradny:

 

-- 06 kwi 2014, 12:44 --

 

PJT, witaj i też Cię pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dzięki:*** no właśnie wykorzystuję całą tę moc, jak się da. Mam wielką lekkość pisania, więc całymi dniami piszę prace naukowe i idzie mi to rewelacyjnie i chce mi się, i żal mi, jak przychodzi wieczór, bo trzeba iść spać, a ja mam jeszcze nadmiar pomysłów, które mogłabym przelać na papier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×