Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, to się ciesz żeś młody ;)

Nie mam powodu się cieszyć, bo przez mój młody wiek, jestem utożsamiany z dzisiejszą młodzieżą, co jest dla mnie krzywdzące. Nie chcę być utożsamiany z dzisiejszą młodzieżą, czyli małoletnimi bandytami i innymi kanaliami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stara głupia i dziecinna. Dziś kupiłam tenisówki do latania po mieście bo liczy się wygoda i w d... że mam trzydzieche na karku :mrgreen:

 

-- 08 kwi 2014, 16:28 --

 

Auman, znam bardzo porządnego tegorocznego maturzystę. Nie wszyscy są źli. On jest miły kulturalny i wierzę że takich więcej, a na młodzież zawsze narzekano i będą narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, znam bardzo porządnego tegorocznego maturzystę. Nie wszyscy są źli. On jest miły kulturalny i wierzę że takich więcej, a na młodzież zawsze narzekano i będą narzekać

Z 5% dzisiejszej młodzieży jest w porządku. Reszta to bandyci, których trzeba tępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, nie sądzę żeby aż tak było źle. Jak miałam naście lat też nie byłam święta i moi znajomi też, więc dla mnie błędne jest porównywanie że dzisiejsza młodzież jest gorsza czy lepsza. Wszystko zależy w jakim kręgu się człowiek obraca bo zły ciągnie do złego, a dobry do dobrego ( cudzysłowie zły dobry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, nie sądzę żeby aż tak było źle. Jak miałam naście lat też nie byłam święta i moi znajomi też, więc dla mnie błędne jest porównywanie że dzisiejsza młodzież jest gorsza czy lepsza. Wszystko zależy w jakim kręgu się człowiek obraca bo zły ciągnie do złego, a dobry do dobrego ( cudzysłowie zły dobry).

Ja mam codziennie pod oknem przykład dzisiejszej młodzieży. Chlają, ćpają, palą fajki, parszywe gówniarze. Jutro jadę do miasta, do sklepu sportowego po kij bejsbolowy i jak zobaczę pod moim oknem jakiegoś parszywego bandytę, to po prostu mu tym kijem w mordę dam. Mam już dość codziennych zebrań młodocianych bandytów pod moim oknem. To nawet nie są ludzie, to jakaś niższa rasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, wśród starszych też jest tak samo są ludzie dobrzy i źli, tak po porostu jest.

Tylko wśród starszych jest więcej dobrych, a wśród gówniarzy, prawie sami źli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam od lekarki :papa:

 

Powiem Wam ze srednio jestem zadowolona .Zapisala mi coaxil trzy razy na dzien plus lamitrin na noc .

I kazala nie odstawiac zadnego leku chocbym miala zejsc . :shock::shock: Nie wiem jak ja wezme trzy tabletki naraz z moja tolerancja lękow?

Plus jeszcze czwarta na noc.

Powoedziala ze jak odstawie to mnie leczyc nie bedzie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×