Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

arwena27, mówisz ? ale wiesz zamierzam zacząć ćwiczyć i przytyć z 5-6 kg i nie wiem czy ten tatuaż się nie zniekształci przez to, że skóra się trochę rozciągnie wraz z przyrostem mięśni. Chyba, że to jakiś mit, nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arwena27, mówisz ? ale wiesz zamierzam zacząć ćwiczyć i przytyć z 5-6 kg i nie wiem czy ten tatuaż się nie zniekształci przez to, że skóra się trochę rozciągnie wraz z przyrostem mięśni. Chyba, że to jakiś mit, nie wiem :D

Musiało by cię niesamowicie rozyebać w barach i łapach,na przedramieniu akurat to bez 5-6 kg znaczenia by było .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro znowu poczuje ten przyjemny ból i jeszcze bardziej przyjemny dźwięk maszynki :105::105::105:

Przyjemny ból :shock: No mnie w prawdzie na szyi nie bolało jakoś specjalnie, ale słyszałam kilka opinii, że na przegubie ręki z deczka boli, więc z tegoż powodu odkładam nowe dzieło z tygodnia na tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, pewnie, że do wytrzymania, w sumie nie jestem aż tak wrażliwa na ból, język dałam sobie przekłuć to i dziarę w bolesnym miejscu sobie dam zrobić :P Kurcze przed wyskrobaniem całego ramienia łącznie z barkiem powstrzymuje mnie tylko świadomość jak to będzie wyglądać za te 20-30 lat :? Faceci mają lepiej bo ich skóra nie wygląda aż tak źle na starość, natomiast u kobiet przedstawia się to znacznie gorzej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two Twoje dziary i Twoje ciało, nie przejmowałabym się zbytnio tym, co będzie za 30-40-50 lat, nigdy nie wiesz, co się może wydarzyć ;) Poza tym też wątpię, żebyś w wieku lat 70 latała jak młoda łania i chyba wtedy Twoim priorytetem będzie klepnięcie kolejeczki na nfz do laryngologa, a nie to jak wiotka jest Twoja skóra :) A tak spojrzysz i przypomnisz sobie dawne lata, co nie

 

tumblr_lrrqs5ODR01qms5jvo1_500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, masz rację, jednak nawet będąc siwą staruszką nie zamierzam latem chodzić w długim rękawie tylko po to, żeby zakryć nienajświeżej wyglądające już dziary. No nie ma się co oszukiwać, że stare tatuaże średnio wyglądają, a ich poprawianie co kilkanaście lat też nie zawsze wychodzi tak, jakby się chciało. Co do wspomnień, to masz rację, mój pierwszy tatuaż będzie mi do śmierci przypominał pewne wydarzenia, których choćbym chciała z głowy nie wymarzę. Z czasem wspomnienia pewnie wyblaknął, jak tatuaż zresztą, ale sam fakt w głowie pozostanie na zawsze, podobnie jak dziarka ;)

 

Widziałam już kiedyś to zdjęcie, jeśli jest autentykiem to przywraca mi wiarę w życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję być babskiem, które wtedy będzie autentycznie cieszyło się życiem, nie to co teraz :P

No, nie powiem, że też tak bym chciała. Ja najbardziej obawiam się tego, że kiedy załóżmy się roztyję (ciążą, choroba, hormony, itp) to dziarka popęka i się rozleje, widziałam takie obrazki na własne oczy i często jest tak, że już nie ma za bardzo co poprawiać :? Nie zdzierżyłabym czegoś takiego patrząc w lustro, a najwazniejsze to czuć się dobrze z samym sobą. Stąd moje obawy przed tatuażami w miejscach gdzie skóra "dobrze" się rozciąga :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×