Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawe połączenie. Przyznaję że sam o takim myślałem, tylko jak zawsze u mnie w wyższych dawkach. Kto wie może coś z tego będzie, mój lekarz jest tolerancyjny na różne moje nietypowe pomysły, może i na ten przystanie. Swego czasu zgodził się żebym stosował jednocześnie wenlafaksynę i citalopram, także fluo-paro kiedyś, czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, fluksetyna odpaliła po 30 dniach od wzięcia pierwszego tabsa... w czasie wkręcania się leku miałem potworne wahania nastroju, czułem się negatywnie pobudzony, cały czas byłem wkurzony.

 

Dark Knight, leczę się z powodu nerwicy lękowej i jeszcze kilku zaburzeń osobowościowych.

 

depas, tez mnie zaskoczyło, ze lekarz mi coś takiego przypisał, ale w moim przypadku zadziałało. Gorzej ma się tylko libido, ale też nie jest najgorzej, bo sprzęt działa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że w Stanach coraz częściej lekarze zaczynają łączyć różne SSRI, często z bardzo dobrym skutkiem. To tylko kwestia czasu aż ten trend dotrze do nas, i bardzo słusznie. Ja akurat bardzo chętnie wypróbowuję na sobie różne kombinacje leków, mam zaburzenia osobowości i nie dla mnie monoterapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie krece sie jakbym mial robaki nie powiem gdzie-niby na czyms proboje sie skupic a tu nagle myk i cos innego i tak wkolko. Mam teraz duzo problemow ciezkich i te mysli mi sie kreca w glowie na dodatek niby na chwile pomysle o czyms innym a tu zaraz znow o tym-takie bledne kolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, taką gonitwę myśli również miałem. Niestety to jest norma na początku brania tych leków.

Mózg musi przemielić ten nowy proszek i wreszcie go polubi.

 

Mnie już dziś głowa nie boli. W sumie na parogenie i teraz na paroxinorze czuję się identycznie. A jak nie widać różnicy, to po co przepłacać.

Emeryci narzekają, że leki drogie, a ja za całą siatkę tabletek na 2 m-ce zapłaciłem 25 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiek85xxx

Mnie lekarka poradziła zaczynać od 10 mg i po 5 dniach wziąć już 20 mg.

Powiem, że 10 mg na mój sfiksowany mózg nie zrobiło wrażenia. Za to 20 mg odczułem dość mocno przez kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam Parogen (paroksetyne ) ponad 2 lata.Nerwica natręctw myślowych,

Napady lęku. Pomogły mi małe dawki- 10mg, totalny brak działań niepożądanych, lęki mineły... natrętne myśli wróciły :( proba z Effectinem(brak poprawy), zmiana lekarza- przepisał mi Annafranil sr 75 mg...po 3 miesiącach odczuwam ogromną poprawe ! wiem wiem że to są leki starego typu ale skuteczne!

wszystko byłoby OK gdyby nie zaparcia!!!!! normalnie korkuje mnie jak Zakopianka w sezonie ferii !

Jestem w trakcie odstawiania Parogenu... może sie odblokuję..bo tak sobie bede tyła 0,5 kg tygodniowo.

Czy jest nadzieja że organizm sie oswoi z anafranilem i zaczne sie załatwiać czesciej niż co tydzień! ??? czy ktoś tak już miał ?

Ps. Parogen odstawiam pod kontr. lekarza, jak na razie nie mam objawow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaknowonarodzona

Po 3 miesiąca to ja bym już nie liczył, że jakieś skutki uboczne miną, jeśli ciągle występują.

Najlepiej poradzić się w takim przypadku lekarza, może coś przypisze na ten problem.

Zapytaj jeszcze w wątku o Anafranilu, jest większa szansa na odpowiedź.

klomipramina-anafranil-t588.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight a ile czasu to bierzesz i jakie dawki? Sory jak juz pisales wczesniej i nie sprawdzilem

 

-- 03 mar 2014, 22:16 --

 

a juz doczytalem wybaczcie za zamieszanie

 

-- 04 mar 2014, 14:47 --

 

Dzis wzialem 1/4 tab jak lekarz mowila i nie jestem taki roztrzesiony w sumie to nie wiem czy wogole cokolwiek czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj znowu zwyczajnie na razie jeden dzień jakiegoś przebłysku zobaczymy jak bedzie dalej na 40 mg trzeba będzie chyba coś dorzucić tylko nie bardzo wiem co co polecacie może coś żeby trochę zrzucić z brzucha

 

-- 04 mar 2014, 20:00 --

 

kolejny dzień dzisiaj zwyczajnie tylko wczoraj jakoś fajnie było zobaczymy jak dalej na dawce 40 mg chyba będzie trzeba coś dorzucić tylko nie bardzo wiem co ?? może coś polecicie z własnego doświadczenia z czym najlepiej łączyć paro aha od razu dodam że miansa i mirta odpadają po prostu nie chce jeszcze bardziej przytyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz osiągnąć tym dodatkiem? Masz nadal lęki, niepokój?

A może jesteś przymulony i potrzebujesz pobudzenia?

A może masz problem ze snem czy libido?

Wiemy tylko tyle, że chciałbyś zgubić kilka kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, bez urazy, ale od kilku tygodni zadajesz te same pytania i sam nie wiesz czego chcesz. Pamiętam jak w którymś z lekowych wątków Kalebx3 nawet zwrócił na to uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×