Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mi się wydaje i czy to rzeczywiście ma jakiś związek, ale od kiedy zaczęłam brać zamiennik (od piątku) zwiększyła się senność :o Poza tym reszta bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dziś pierwszy dzień na paroxinorze (wcześniej parogen) i łeb mnie coś boli. Albo mózg się do marki przywiązuje, albo sam sobie nagnałem te bóle przez niepewność co do nowego opakowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też musiałem wykrakać. Ale przyzwyczaję się do ruskiego prędzej czy później. Albo raczej do 40 mg zmrożonej Finlandii, bo to z tego kraju te nowe piguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne. Lekarz mi go przepisał kiedy zaczynałam wchodzić na paroksetynę, ale na szczęście okazał się zbędny. Możesz zacząć od połówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam wszyscy. Prawda jest taka ze chyba nawet nie macie pojecia jak mi pomagacie.Luki_Nerwusik dzis przeszedlem na wyzsza dawke paroxinoru bo mailem zaczac od 1/4 tab dzis wzialem 1/2 i glowa bolala troche ale bez rewelacji. Troche mi sie zycie powalilo jednak Wasza pomoc, wsparcie rodziny jak i mam nadzieje ze z czasem leki sprawia ze bede znow czlowiekiem a nie wiecznie smutnym przybitym typem bez usmiechu ktorego nawet najmniejsze niepowodzenie wprowadza w stan krytyczny wrecz bez snu jedzenia ciagle mysli w glowie itp. Wzialem abofam i sie wyciszylem jednak nie chce z nim przesadzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze Grzesiek, bo trafiłeś na naprawdę dobry lek.

Trochę trzeba się przemęczyć, ale to jest warte późniejszego dobrego samopoczucia.

Dobrze, że zacząłeś od pół tabletki, bo szybciej lek zacznie działać.

Ja też zaczynałem od 10 mg przez 5 dni, później już 20 mg do końca miesiąca.

A po tym miesiącu od razu 30 mg i po 2 tygodniach 40 mg.

Późniejsze podnoszenia dawek nie wywołuje już takich skutków ubocznych, przynajmniej u mnie.

Afobam, jak najbardziej, szczególnie jeśli nie będziesz mógł zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie połączenie dwóch ssri działa nad wyraz dobrze. Oprócz obniżonego libida i zmniejszonego apetytu to żadne inne efekty uboczne nie występują. Paroksetyna to bardzo dobry lek, a w połączeniu z fluoksetyna działa cuda.

ooo, w jakich dawkach masz zalecone takie połączenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, Dark Knight, paroksetyna 30mg fluoksetyna 10mg. na samej paroksytonie byłem cały czas ospały i miałem praktycznie zerowa motywację i dlatego mój lekarz postanowił dodać flouksetyne, która wyeliminowała owe efekty uboczny. kolejnym zaletą jest chudniecie, bo nie ukrawam, że mam lekka nadwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×