Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wpadajcie śmiało :smile: Ludki są miłe i otwarte, więc łatwo się można wkręcić w towarzystwo. Sam jakiś czas temu jako 'świeżak' w pojedynkę zawitałem i od początku pozytywnie i swojsko... najciężej uprzeć się żeby wreszcie wpaść, ale warto ;) Zresztą widzę że trochę więcej nowych osób będzie, więc jeszcze raźniej z przełamaniem się :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... No ja byłam ostatnio, ale chyba nikogo poza mną nie było. Zresztą, głupio jakoś podchodzić do obcych ludzi :/. Więc ja chyba odpadam, chociaż bardzo bym chciała - podejście do większej ilości obcych na oślep chyba dla mnie w tym momencie odpada. Aż mi przykro, że nie umiem. Fuck ;]

 

Sluchaj jesli masz takiego cykora to napisz do mnie na pw i spotkamy sie gdzies w poblizu chwile wczesniej a ja juz bede wiedzial do kogo mamy podejsc pod pregierzem. Ja nie gryze, ja tylko tak wygladam hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asmo, wysłałam Ci wiadomość na priv.

 

Ja z najbliższego spotkania na pewno i tak muszę zrezygnować ze względów technicznych - nie ma mnie w Poznaniu aż do Nowego Roku. Ale może kiedyś będzie mi dane, jak już przestanę się tak bać ;) [whishful thinking].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! ja w lutym wprowadzam się do Poznania, nigdy tu nawet nie byłam

bardzo chętnie się z Wami spotkam.

trochę tak dziko, tym bardziej że nie znam w Poznaniu nikogo..historia długa i zaziewać się idzie

ale chyba dobre z was ludzie ;) i nie ma się co bać

Byłabym chętna na spotkanie od 2 lutego, bym zdążyła chociaż klamoty z bagażnika wyciągnąć

Pozdrawiam i będę tu zerkać

 

-- 05 sty 2014, 20:06 --

 

no i chyba nikt nie chce się spiknąć.. wystraszyłam ludziów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 11.01? Będzie ktoś miał jakiś znak? Bo terminowo w końcu mogę, ale do przypadkowych obcych ludzi podejść nie dam rady, tak jak się już przekonałam, a chciałabym w końcu przyjść. A nie wiem, czy nowi są mile widziani.

Jasne że są mile widziani :)

Ostatnie 2 razy przynosiłem białą kartkę, a jakoś nikt nowy się na nią nie załapał. Liczę na to że w tę sobotę będzie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kurde za późno przeczytałem :( Ja to zawsze się obudzę nie w porę ... :P

 

Spokojnie, za tydzień też na pewno będzie spotkanie więc możesz śmiało wpadać.

 

Mam nadzieję, że pojawi się również mój sympatyczny towarzysz Emi z wczorajszego spotkania. :D

 

-- 17 sty 2014, 00:57 --

 

Na sobotę (18 stycznia) planowane jest spotkanie na godzinę 18-19 (jeszcze w trakcie ustalania). Oczywiście zbiórka pod pręgierzem. Serdecznie zapraszam! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×