Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ludziska, to jak tam - 19:00 pod pręgierzem w tą sobotę ? ;)

 

I tradycyjnie - jak ktoś jeszcze nie był, a miałby ochotę to śmiało wpadać :!::D Ktoś z nas jak zwykle będzie trzymał białą kartkę w reku wiec łatwo rozpoznać. Nie gryziemy i większość dołączyła tą drogą więc nabór ciągle otwarty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym był na stówę tylko że dopiero chwilę po 21 ale to przecież nie problem mamy telefony no nie. To widzę że parę osób by było więc czuje że spotkanie wypali.

 

Tańczący nie rób scen tylko weź przyjdź a te może to weź sobie wsadz w kieszeń co :D Ja też nie jestem w najlepszej kondycji na bani ale sie wypchne z chaty :D

 

Posiedzieć w chacie to można co dzień a spotkania raz na jakiś czas więc dawać nie zamulać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, to jak tam - 19:00 pod pręgierzem w tą sobotę ? ;)

 

I tradycyjnie - jak ktoś jeszcze nie był, a miałby ochotę to śmiało wpadać :!::D Ktoś z nas jak zwykle będzie trzymał białą kartkę w reku wiec łatwo rozpoznać. Nie gryziemy i większość dołączyła tą drogą więc nabór ciągle otwarty 8)

 

Bardzo możliwe, że będę jutro. Można ewentualnie na priv zgłosić się po numer telefonu, gdybym się spóźnił lub nie widział kartki? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sobotnie spotkanie :) Trochę byłem stremowany, ale zawsze tak mam przy poznawaniu nowych ludzi. Nie kojarzę was jeszcze po nickach na forum - chyba będę potrzebował jakiejś ściągi :D Jestem chętny na następne spotkanie - najbliższy weekend mi pasuje jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tam - meeting za pare dni ?

 

Parę nowych osób już dołączyło (biała kartka łatwo widoczna ;) ), ale jak ktoś jeszcze nie miał okazji to w ten weekend tradycyjnie:

sobota (05.07) zbiórka o 19:00 pod pręgierzem, kartka będzie, wpadać, nie wahać się :D reszta info patrz posty powyżej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

Jako że jestem tu nowa, to na początek coś o mnie: (prawie) 24 lata, nie z samego Poznania, ale z okolic, na forum trafiłam poniekąd przez przypadek, bo w sumie sama do końca nie wiem, czy coś mi jest, czy nie, no i tak próbuję rozwikłać tę zagadkę ;)

A piszę z troszkę może nietypowym pytaniem (a widzę też, że całkiem spora grupa Was się tu zebrała :)): czy ktoś czasem nie miałby ochoty wybrać się na tegoroczny Woodstock? Zdaję sobie sprawę, że to może poniekąd pytanie z kapelusza, bo być niektórzy z Was nie lubią takich spendów, ale stwierdziłam, że zapytać nie zaszkodzi :) W końcu zawsze raźniej z kimś niż samemu. A może ktoś z Was także się wahał z powodu braku towarzystwa? Jeśli ktokolwiek by się znalazł (a może jakaś większa grupa), byłoby mi niezmiernie miło :) Ogólnie planuję wybrać się tylko na pierwszy dzień (najlepsze koncerty według mnie :)), ale gdyby było fajnie, to rozważam opcję przedłużenia. Jeśli będzie potrzeba: wysłucham, pogadam albo pomilczę :) I obiecuję, że gdyby ktoś się jednak ze mną wybrał, a na miejscu stwierdził, że to zupełnie nie to, to raz dwa zwijamy manatki i wracamy do domu (tak więc absolutnie nie zostawię na lodzie!). I oczywiście zawsze mogę podjechać do Poznania, żeby się spotkać, pogadać jeszcze przed samym festiwalem - żeby się potem nie okazało, że w ogóle nie nadajemy na tych samych falach (choć mam nadzieję, że tak nie będzie :)). No nic, mam nadzieję, że ktoś się odezwie - z własnego doświadczenia wiem, że takie wypady, krótsze bądź dłuższe działają pozytywnie na człowieka (choć oczywiście nie twierdzę, że to recepta dla wszystkich) - co sama na sobie przetestowałam jakiś czas temu po naprawdę niezbyt ciekawym okresie w moim życiu, gdzie jedyne na co miałam siłę to spanie, jedzenie i patrzenie w sufit ;P Jakby co to czekam na prywatne wiadomości, do zobaczenia mam nadzieję i trzymam kciuki za lepsze samopoczucie Was wszystkich! (ach, i przepraszam za tę ilość emotikonek - zdaję sobie sprawę, że jak na swój wiek używam ich dużo za dużo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna. Moze sie oflaguj "kto jedzie ze mna na wodstok" i jezdzij po tramwajach. Albo daj ogloszenie w telegazecie ja mam taka w tv nieraz tam zagladam. Jak kupisz frytki w mc donaldzie to mozesz wpasc na moje mieszkanie i zamiescimy no nie. Fajnie. A jak nie wiesz czy cos ci jest to moze zabukuj psychiatre on przepisze ci tabletki i doradzi terapie.

 

 

A co do spotkania to nie moglem przyjsc bo pracuje a jakbym nie pracowal to nie wiem czy bym przyszedl bo nie ma lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kilka osób z naszej poznańskiej paczki wybiera się na Woodstock (ja wciąż się zastanawiam :D) i podejrzewam, że nawet nie mieliby nic przeciwko byś się z nimi zabrała. Na pewno ktoś z nich odezwie się na priv, a jak nie to wpadnij na któreś z naszych spotkań i wtedy na pewno się wkręcisz na wspólny wyjazd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Luluu - dzięki serdeczne za odpowiedź. W takim razie być może pojawię się na którymś spotkaniu i uda się coś dogadać :) Do zobaczenia mam nadzieję!

 

Asmo - szczerze mówiąc zastanawiałam się, czy w ogóle w jakikolwiek sposób odnosić się do Twojego posta. Mojej odpowiedzi pewnie i tak z góry nie przeczytasz, bo przecież co Ci ta "idiotka" (a za taką mnie jak sądzę uważasz po uwaga! jednym przeczytanym poście) może w ogóle logicznego odpisać. Nie wiem, co jest złego w tym, że proponuje się jakikolwiek wypad na forum (niezależnie czego to forum dotyczy). I wyobraź sobie, że pomyślałam, że komuś może akurat się taki post przydać, bo a nuż ktoś miał właśnie chęć pojechać, ale bał się sam? Zresztą, nie zamierzam Cię do niczego przekonywać, bo tak jak wcześniej wspominałam, już mnie zapewne z góry oceniłeś. Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Ci skutecznej terapii i wyjścia z choroby, bo na chamstwo jak na razie (niestety) leku jeszcze nie wynaleźli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luluu, na Wooda się wybierasz? Przeca nawet nie pijesz, zanudzisz się dziewczyno :P

 

Asmo, post Dunia1990 może był "specyficzny" ale chyba bulwers troszkę na wyrost. Też nie lubię wyłazić sam na koncerty.

 

Dunia1990, parę osób od nas jedzie na Woodstock. Warto wpaść na jakieś spotkanie, spotkasz ludzi i może znajdziesz dobrego towarzysza na tego typu wypad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Skoro tak zachęcacie, to nie pozostaje mi nic innego tylko pojawić się na którymś (mam nadzieję, że uda się być już na najbliższym :)) spotkaniu. Będę czekała na info!

 

Pozdrowienia i do zobaczenia :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta sobota to ja nie moge znowu. Pierwsze sliwki robaczywki wiec sie nie gniewaj Dunia i nie bylo tematu. Sa na tym forum mniej chorzy i bardziej chorzy a niektorym czasem ciezko powstrzymac podrazniony OUN. Nie mniej jednak dziekuje Ci za zyczenie wyjscia z choroby ale niestety niektore z nich sa nie uleczalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×