Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli jeszcze nie spotykałam się z wami to mogę dołączyć??

 

Zastanawiam się nad tym od pewnego czasu. To znaczy, jeśli dam radę wyjść z domu, bo właśnie jestem w trakcie kolejnego ataku paniki, kiedy mam wyjść z domu. Nie mówiąc już o poznawaniu nowych ludzi... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli jeszcze nie spotykałam się z wami to mogę dołączyć??

Hej, wiadomo :great: dlatego tu wrzucamy info żeby jak ktoś ma ochotę to dołączył. Co któreś spotkanie zjawia się ktoś nowy więc śmiało wpadaj. Pod pręgierzem ktoś z nas trzyma białą kartkę A4 w ręku, aby łatwo rozpoznać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panje i panowje, lejdis ent dżentelmen, majne damen unt heren, madam e mesje...niniejszym mam zaszczyt zaprosić absolutnie wszystkich nerwicowców, fobików, melancholików i całą resztę osób nieco zaburzonych na spotkanie, które tradycyjnie odbędzie się w sobotę, 11 października, o godz. 19 na Starym Rynku przy pręgierzu. Ktoś z nas będzie trzymał białą kartkę -nie mylić z białą flagą, jako nasz znak rozpoznawczy! :D Zapraszamy również nowych uczestników. Można pogadać o wszystkim a w dodatku wypić soczek lub piwko, bezalkoholowe oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panje i panowje, lejdis ent dżentelmen, majne damen unt heren, madam e mesje...niniejszym mam zaszczyt zaprosić absolutnie wszystkich nerwicowców, fobików, melancholików i całą resztę osób nieco zaburzonych na spotkanie, które tradycyjnie odbędzie się w sobotę, 11 października, o godz. 19 na Starym Rynku przy pręgierzu. Ktoś z nas będzie trzymał białą kartkę -nie mylić z białą flagą, jako nasz znak rozpoznawczy! :D Zapraszamy również nowych uczestników. Można pogadać o wszystkim a w dodatku wypić soczek lub piwko, bezalkoholowe oczywiście ;)

 

Yep, tak jak Tańczący rzecze - zapraszamy :great: Namierzyć znak rozpoznawczy prosto, a dołączyć się tym bardziej, pierwszy krok najtrudniejszy a potem już swojsko. Zobaczymy jak frekwencja dopisze, bywa że na spotkaniu jest kilka, a innym razem kilkanaście osób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w weekend Świro-Meeting :mrgreen:

Śmiało wpadać jak ktoś jeszcze nie miał okazji. W planach gadanie o bzdetach dla relaksu oraz swojskie narzekanie na głowę, tabsy itp. :lol:, zdarza się też zahaczyć o parkiet :smile:

Zbiórka sobota (25.10) o 19:00 pod pręgierzem na starym, łatwo nas rozpoznać - ktoś będzie dyskretnie trzymał białą kartkę w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Koledzy/Koleżanki

poszukuję dobrego psychoterapeuty w Poznaniu

w leczeniu nerwicy natręctw

kogo byście mi polecili (namiar/telefon)?

pozdrawiam

Sylwek

 

-- 01 lis 2014, 09:44 --

 

Hej Koledzy/Koleżanki

poszukuję dobrego psychoterapeuty w Poznaniu

w leczeniu nerwicy natręctw

kogo byście mi polecili (namiar/telefon)?

pozdrawiam

Sylwek

 

Proszę o jakiś namiar na PW, na pewno macie jakieś doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w weekend Świro-Meeting :mrgreen:

Śmiało wpadać jak ktoś jeszcze nie miał okazji. W planach gadanie o bzdetach dla relaksu oraz swojskie narzekanie na głowę, tabsy itp. :lol:, zdarza się też zahaczyć o parkiet :smile:

 

c.d. tradycyjnie:

Zbiórka sobota (08.11) o 19:00 pod pręgierzem na starym, łatwo nas rozpoznać - ktoś będzie dyskretnie trzymał białą kartkę w ręku. Grupa otwarta, większość osób dołączyło tą droga więc swojsko.

 

paula91, Justyna P., zapraszamy :great: jakbyście jeszcze miały jakieś pytania to śmiało - pw, czy post. Tańczący, ja lub ktoś inny służy inf'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sylwek31, sylwek mogę śmiało CI polecić z Poznania Panią Dr. Teresę Świrydowicz przyjmuję na Konarskiego wizyta 80zł. Telefon 61-877-42-11 zadzwoń i się umów Ona przyjmuje tylko we wtorki, chodzę do niej jakiś czas i bardzo mi pomogła a byłem uwierz mi u wielu konowałów psychologów. Swoją drogą kiedy organizujecie jakiś natępny zlot w Poznaniu ? pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włacha,coś się tam dzieje?

 

Pozek ma się dobrze - "społecznie", bo nie mylić z cudnymi ozdrowieniami ;)

Królujemy na parkiecie w rytm hitów raz w miesiącu, a na reszcie spotkań dla relaksu narzekamy (na zatwardzenie po tabsach :mhm: tudzież inne swojskie tematy).

Ekipa się wspiera i czeka na nowe świruski/świrusów :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×