Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) jako nowy pragnę się przywitać :)

 

 

Dobry, dobry... z czym do nasz przybywasz, amigo?

 

 

A żebym to ja do końca wiedział z lekarzem pogadałem z 7 minut przepisał tabletki i tyle... nie tego oczekiwałem , mam jakies tam napady lękowe po przerwie kilkuletniej znowu mnie dopadło kiedyś samo mineło albo to pokonałem kto wie ..... ale po ostatnim ataku paniki mrowienie rąk mrowienie policzka na twarzy , totalne ogłupienie , zaburzenia wręcz równowagi i to strzeliło mnie odrazu tzn czułem napięcie że się coś wydarzy ale wstałem z krzesła i hlup :)

no i to mnie skłoniło do wizyty tylko troszkę się kółko zrobiło bo się boje zacząć brać tych tabletek panicznie i tak się męczę.... no to tak w wielkim skrócie bo to pewnie na inny watek pogawędka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę że pani garfield nadal obecna. Fajnie.

 

Będę miał na uwadze spotkania w Poznaniu, może kiedyś wpadnę.

 

Wiele się zmieniło od ostatniego czasu, gdy byłem na zlocie w mieście pod koziołkami. Przede wszystkim pogłębiło się poczucie braku "ja". Brzmi jak medytacyjny ideał, ale nie jest mi z tym dobrze, więc pewnie trzeba to zakwalifikować jako chorobę. To że nikt nie rozumie tego objawu, nawet lekarze, pobudza ego do myślenia o "sobie" w kategoriach jako kimś wtajemniczonym w sekret o, którym nikt nie wie.

 

Mimo powyższego chętnie bym się spotkał za jakiś czas. Bo chyba to dość głęboka prawda, przynajmniej dla mnie, że nie można znaleźć swojego miejsca na tym świecie, gdzie wszystko się zmienia. Także pewnie nie będę się czuł wśród swoich, nadal będzie ta obcość. Nie mniej, życie toczy się dalej, a brak działania to też jakieś działanie.

 

Więcej w tym wątku nie będę pisał, chyba, że będzie jasne, że chcę się spotkać.

 

No i na koniec chciałem dodać: nie oceniajcie człowieka po jego postach. Po moim zlotowych doświadczeniu wiem, że wirtualna tożsamość to głównie iluzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×