Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

 

Na wstępie chciałbym się z wszystkimi obecnymi i aktywnymi użytkownikami tego działu przywitać.

Mam na imię Łukasz, mam 25lat, od kilku lat cierpię na depresję i ciężko mi z niej wyjść, trafiłem tutaj ponieważ szukałem dobrego psychologa w Poznaniu, na nfz (może ktoś coś poleci z własnego doświadczenia?)

Zauważyłem, że organizujecie spotkania dla osób przeżywających podobne historie, czy mógłbym na takowe wpaść? Kiedy one się odbywają i gdzie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humbler, wiadomo ze możesz wpaść, z reguły co tydzień lub ewentualnie co dwa, coś się dzieje w większej grupie.

 

W ten weekend jest akurat domówka u jednej osoby, ale za tydzień zapewne będzie standardowe, większe spotkanie na mieście - więc śmiało wpadaj.

Z reguły ktoś tu wrzuca info, ale czasami jak się nikt nie dopytuje, to się po prostu nie pisze oficjalnie, ale spotkanie i tak jest - także śmiało dopytywać się jak co ;)

 

Poza większymi spotkaniami ludzie też się spotykają także asertywnie w sprawie - proponować, zachęcać itd ;)

 

A co do szamano-konowałów :mrgreen: może ludzie średnio zadowoleni ze swoich, więc nie rekomendują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, yep dokładnie - sobota 19:00 pod pręgierzem na starym rynku :) Jakby znowu kopali dziury wokół pręgierza to będziemy stali parę metrów dalej na schodach do ratusza. Ktoś trzyma biała kartkę w ręku, wiec łatwo nas namierzyć, a ekipa "zróżnicowana wiekowo-płciowo" :mrgreen: , wiec myślę ze każdy znajdzie kompana do piwka, coli czy drina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, z reguły co tydzień "coś się dzieje", czasem w ciągu tyg też ktoś tam się zgada. Wszystkich ludzi trochę już jest, także przy regularnym czy też sporadycznym wpadaniu Kworum i tak sie zbiera ;) jak jest zimno to z reguły pub lub domówa, ale teraz niby lato idzie wiec plener tez powróci - Kontenery czy tez grill, ognisko, kajaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie się do was tam wybierałem... wciąż coś + praca do 18 w soboty. Więc nie ma opcji żebym dobił na czas. Jakiś kontakt telefoniczny do kogoś jest możliwy? Tak żeby was odszukać w trakcie spotkania. W jakąś sobotę musi mi się udać w końcu. Bardzo chciałbym zobaczyć jak to wygląda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

 

Na wstępie chciałbym się z wszystkimi obecnymi i aktywnymi użytkownikami tego działu przywitać.

Mam na imię Łukasz, mam 25lat, od kilku lat cierpię na depresję i ciężko mi z niej wyjść, trafiłem tutaj ponieważ szukałem dobrego psychologa w Poznaniu, na nfz (może ktoś coś poleci z własnego doświadczenia?)

Zauważyłem, że organizujecie spotkania dla osób przeżywających podobne historie, czy mógłbym na takowe wpaść? Kiedy one się odbywają i gdzie?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Polecam Jeżyckie Centrum Zdrowia Psychicznego - szczególnie panią Gis (polecano mi ją, sama do niej chodzę i polecam) oraz panią Mytko - o niej tylko słyszałam.

 

Co do spotkania - świetny pomysł. Mieszkam w Poznaniu, ale chętnie zawitam do was w wakacje. (teraz niestety obowiązki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Poznania. Może kiedyś odważę się i przyjdę :) Czy możecie mi napisać, jak takie spotkania wyglądają? Trudno mi to sobie wyobrazić. Co najczęściej robicie, o czym gadacie? Długo trwają takie spotkania?

 

Może wreszcie trafiłabym na towarzystwo, w którym nikt nie będzie dopytywać, dlaczego mam taką smutną minę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie się do was tam wybierałem... wciąż coś + praca do 18 w soboty. Więc nie ma opcji żebym dobił na czas. Jakiś kontakt telefoniczny do kogoś jest możliwy? Tak żeby was odszukać w trakcie spotkania. W jakąś sobotę musi mi się udać w końcu. Bardzo chciałbym zobaczyć jak to wygląda..

 

Próbuj dalej, co niektórzy też kilka podejść zaliczyli zanim w końcu zawitali ;) W PW podeślę Ci wkrótce jakiś kontakt.

 

Co do spotkania - świetny pomysł. Mieszkam w Poznaniu, ale chętnie zawitam do was w wakacje. (teraz niestety obowiązki).

 

Super, spotkania są dość regularnie, więc na pewno się załapiesz, jakby co dopytuj się ;)

 

Też jestem z Poznania. Może kiedyś odważę się i przyjdę :) Czy możecie mi napisać, jak takie spotkania wyglądają? Trudno mi to sobie wyobrazić. Co najczęściej robicie, o czym gadacie? Długo trwają takie spotkania?

Może wreszcie trafiłabym na towarzystwo, w którym nikt nie będzie dopytywać, dlaczego mam taką smutną minę :P

 

Hej, komuś tu niedawno opisywaliśmy jak wyglądają spotkania - w skrócie luźna atmosfera bez żadnej presji ;) A tu masz szczegółowiej Tytuł: [Poznań] Poznań...okolice...

 

cześć

jestem nowa. :) mam ochotę na wyjście z domu... znalazłam Was. Czy planujecie coś 13go lub 20go czerwca? Z chęcią bym się pojawiła :)

Czesc, tak, pewno coś będzie :D Spotkania z reguły dogadujemy na kilka dni przed, tak wieć śledz wątek - ktoś wrzuci info. W najbliższy weekend też pewno będzie, no ale jak narazie poniedziałek jest, wiec lud o weekendzie jeszcze nie myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem singielką z Poznania. Mieszkam sobie samodzielnie i b. mi to odpowiada. Jednak na wyjazd wakacyjny poszukuję towarzystwa 1-2-3 ? osób, z problemami adaptacyjnymi, depresyjnymi-(nikt nie będzie pytał, czemu masz "nieodpowiednią minę"). Kierunek wyjazdu do wspólnego uzgodnienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się z Wami spotkała. Tylko po 17 czerwca. :)

Wpadaj wpadaj ;)

 

Jednak na wyjazd wakacyjny poszukuję towarzystwa 1-2-3 ? osób, z problemami adaptacyjnymi, depresyjnymi-(nikt nie będzie pytał, czemu masz "nieodpowiednią minę"). Kierunek wyjazdu do wspólnego uzgodnienia :D

Wycieczek trochę już u nas było - niedawno parę dnia za granicą, trochę po Polsce itp. Wpadnij rozejrzeć się ;) Kilka osób jest mocno skorych do różnych podróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garfield gadalem z resztą naszych i większość osób sesja skutecznie wyciela, także ze stałej ekipy poza Tobą i mną to by pewnie jeszcze z dwie osoby przyszły z nich. Tak więc kameralne spotkanko się zapowiada ;-)

 

To jak tam kto jeszcze poza Pepper dołącza do nas jutro? C'mon!

 

Pepper jak możesz dopiero od 20 to podesle Ci wieczorem kontakt żebyś mogła nas dopytać gdzie siedzimy o tej godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×