Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Są tu na forum jakieś fajne Poznanianki :>? :D

A Ty co? Portale pomyliłeś? Przygody szukasz na forum nerwicy?

 

-- 10 gru 2013, 04:21 --

 

Odbyło się jakieś małe spotkanie? Ktoś przyszedł, etc? Bo jak nie to dalej będziemy próbować ogarnąć coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, słuchajcie, możecie polecić mi jakiegoś dobrego lekarza przyjmującego na NFZ w Poznaniu? Mój chłopak choruje na depresję połączoną z zaburzeniami psychosomatycznymi, a ja nie umiem mu pomóc, chociaż bardzo bym chciała. Niestety nie stać mnie w tej chwili na prywatną wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Czy macie doświadczenia w leczeniu bezsenności? Jakieś terapie, poradnie, lekarze się w tym specjalizujący? Jest w Poznaniu taki ktoś?

Czy ktoś z Was miał z tym problemy a jeśli tak to jak sobie radziliście (nie chodzi mi tylko o leki, ale też właśnie terapie, inne metody leczenia. To ważne :)

Pozdrówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarazed, Nie spać ponad 24 h, położyć się potem o ustalonej godzinie. Haardy wysiłek fizyczny przed snem, najlepiej całodniowy, równomierny potem konkretne wszamanko, gorąca kąpiel i spać.

Mirtazapina 30 i gwarantuje że cię rozłoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spotkanie w tą sobotę co Wy na to? Widzę, że Lulu pasuje, mnie również bo w piątek w nocy pracuję. Byliby chętni? Obserwatorzy niech też dadzą znać bo może frekwencja napędzi innych. Przykładowo o 18 pod pręgierzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... No ja byłam ostatnio, ale chyba nikogo poza mną nie było. Zresztą, głupio jakoś podchodzić do obcych ludzi :/. Więc ja chyba odpadam, chociaż bardzo bym chciała - podejście do większej ilości obcych na oślep chyba dla mnie w tym momencie odpada. Aż mi przykro, że nie umiem. Fuck ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×