Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Moim osobistym prywatnym zdaniem- ten czat rozwala wątek. Tworzy elitę wybranych i resztę odrzuconych. Mi jednakowoz wystarcza pogadac w wątku

Czuje sie zaszczycona ;p

Ale nie czat rozwalil watek tylko osoby ktore wpon zaczely tu robic jazde i sie wtracac w sprawy o ktorych nie mialy zielonego pojecia a na czacie jestes zawsze mile widziana Tosiu :***

Na razie to ja koncze sie wtracac w sprawy ktorych do konca nie rozumiem. Tylko mi przykro ze jedni na czacie a inni nie....juz niezaleznie kto ma rację

A mowiliscie niedawno "trzymajmy sie razem"

Chyba sie nie dziwisz ze ludziki juz nie chca pisac na watku w ktorym inni zrobiliz amieszanie bo najlepiej wejsc z buciorami w czyjes zycie i sprawy... Ja sie nie dziwie , ze niewielu ma ochote tu pisac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed chwilą miałem atak furii, sprowokowany przez matkę i ojca. Ciągle mają coś do mnie - chcą, żebym rzucił studia i poszedł do pracy, mimo, że mam 350 zł stupendium rektora i ciągle jest znajdź sobie dziewczynę, nie udawaj, dogryzają mi, że jestem chory psychicznie i powinni mnie zamknąć do psychiatryka. Ja już dłużej nie wytrzymam w tym domu

 

-- 01 sty 2014, 14:24 --

 

No fajnie i wszystko wraca - ból brzucha, wysokie ciśnienie i temperatura :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trombeczka, oj....ale na stałe bole glowy łykalam ogromne ilosci przeciwbolowych....a tu 2 malutkie tabsy.....sama nie wiem

 

-- 01 sty 2014, 14:52 --

 

Slam, hmm....jesli moge z ciekawosci spytac....co robisz w ataku furii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×