Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, wszystko by było ok gdyby Candy i mnie nie nazwała jedna osoba w prześmiewczy sposób mamuskami PJT a potem dziwne, ze człowiek sie broni i odnosi do tego.

Ciekawe że PJT jest tak pod pantoflem że nie zwrócił nawet uwagi płatkowi róży za ten ewidentnie obrażliwy dla jego koleżanek tekst. Chyba mu na tych osobach specjalnie nie zależy w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, więc sam widzisz skoro ta osoba plecie publicznie coś więc czemu nie moge sie odnieśc do tego publicznie? Sam z góry wiesz czyją strone trzymać.

 

-- 31 gru 2013, 13:59 --

 

Faraway, wszystko by było ok gdyby Candy i mnie nie nazwała jedna osoba w prześmiewczy sposób mamuskami PJT a potem dziwne, ze człowiek sie broni i odnosi do tego.

Ciekawe że PJT jest tak pod pantoflem że nie zwrócił nawet uwagi płatkowi róży za ten ewidentnie obrażliwy dla jego koleżanek tekst. Chyba mu na tych osobach specjalnie nie zależy w takim razie.

No więc właśnie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ale ja nie mam co z nią wyjaśniać daj Ty mi spokój w nosie mam tą cała szopkę. Do noworocznej jeszcze kupe czasu. Dziękuje za takie forumowe telenowele ja już o całym wczorajczym "konfilkcie" zapomniałam to Platek "mądrym" postem przypomniał o całym zajściu.

PJT, nie wiem czy cie calowac moge ... :roll: bo tu sa dwie Twoje mamuski (jedna to na pewno zwazywszy na wiek ) :mrgreen:

://www.nerwica.com/zjednoczone-stany-l-kowe-t46551-16408.html

do któego sie tylko odniosłam chyba wolno mi.

Już mi sie nie chce na ten temat gadac. na razie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, wszystko by było ok gdyby Candy i mnie nie nazwała jedna osoba w prześmiewczy sposób mamuskami PJT a potem dziwne, ze człowiek sie broni i odnosi do tego.

Ciekawe że PJT jest tak pod pantoflem że nie zwrócił nawet uwagi płatkowi róży za ten ewidentnie obrażliwy dla jego koleżanek tekst. Chyba mu na tych osobach specjalnie nie zależy w takim razie.

Czemu chcesz mnie skonfliktować z kimkolwiek ? Candy lubie i zależy mi na znajomości, ale ludzie z ZSL są mi bliscy tak samo jak Wy więc wolę się nie wypowiadać żeby nie prowokować konfliktu. Mowisz tak jakbym to ja powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×