Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie śledzę i nie mam zamiaru rozstrzygać kto ma rację , a kto nie . Chciałam tylko , żebyście zachowywali się jak dorośli a nie jak rozkapryszone dzieciaki. Prowokujecie się i obrażacie nawzajem, a potem zglaszacie swoje posty :evil: Nie wstyd Wam? Moderacja nie jest to po to aby rozstrzygać Wasze przepychanki , bardzo proszę weźcie to sobie do serca :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, wszystkiego. Jestem roztrzęsiona a tu strzelają do tego gołoledź. Ulży mi jak będę w domu ale potem znowu jazda bo brat chleje i będą strzelać o północy sąsiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tosiu w Starym Roku jeszcze można ;)

no to.... Paweł niedobry....kaze ludziom kasowac ZSL z podpisu....jeszcze troche i ludzi powyrzuca

i gdzie ja bede mieszkac :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ale ja ciebie rozumiem pewno masz inne sprawy na głowie , trzeba żeby ludzie rozwiązali problem prywatnie takie moje zdanie, ale jeżeli ktoś jest o coś nie słusznie oskarżany to się głos zabiera bo nawet wypada ;) moje zdanie, to jest tylko forum a nie prawdziwe życie , mnie jest ryba czy aby ktoś skarżył na mnie , czy np ktoś mi usunie konto, ale jest tu grupa ludzi z którymi się dobrze czuję i będę ich bronił ;)

 

-- 31 gru 2013, 12:35 --

 

tosia_j, wątek zawsze można sobie założyć ale to nie o to chodzi powstał ten do spamu i do luźny rozmów i nie ma sensu tworzyć innych , ludzi jest tu dużo nie każdy musi się lubić jak to w życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, no to z psami na spacer na brata nie patrz

Faraway, nie no są pewne sprawy które trzeba wyjaśnić, ale za dużo osób się tym zajeło ja musiałem już zabrać głos bo akurat jestem i znam sprawę z kilku stron , ale też nie jestem za tym żeby to dłużej rozpatrywać , to są prywatne sprawy miedzy dwie osobami tak naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×