Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, nie wiem czy cie calowac moge ... :roll: bo tu sa dwie Twoje mamuski (jedna to na pewno zwazywszy na wiek ) :mrgreen:

Kobieto przestań robic kabaret i mieszać mnie w Wasze sprawy ja napisałam co zauważyłam. Paweł po ludziach na forum chodził bo miał problem a ciebie nie było. I tylko o to mnie chodziło. Nie ma to jak obrabiać dupe po temacie. Brawo.

 

khaleesi prosze Cie nie wtracaj sie w nasze sprawy, bo niewiele wiesz na ich temat... jak ja poszukiwałem pomocy z nn to też nie byłaś zby chętna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, nie wiem czy cie calowac moge ... :roll: bo tu sa dwie Twoje mamuski (jedna to na pewno zwazywszy na wiek ) :mrgreen:

Kobieto przestań robic kabaret i mieszać mnie w Wasze sprawy ja napisałam co zauważyłam. Paweł po ludziach na forum chodził bo miał problem a ciebie nie było. I tylko o to mnie chodziło. Nie ma to jak obrabiać dupe po temacie. Brawo.

 

khaleesi prosze Cie nie wtracaj sie w nasze sprawy, bo niewiele wiesz na ich temat... jak ja poszukiwałem pomocy z nn to też nie byłaś zby chętna

ona jest od tego by Cię wspierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, słońce nie znasz całej wersji , to co napisałyście ona to mocno przeżyła, bo oceniłyście ją nie znając jej nawet i nie znając ich relacji, nie są jeszcze ani parą ani małżeństwem, i niczego sobie nie obiecali przecież, a ona pisze to tak jak to odebrała, jak ty byś się czuła gdyby ktoś ocenił cię nie słusznie ?

PJT, paweł pamiętaj że ludzie też mają własne życie, i nie zawsze będą w stanie porozmawiać i czasem sami mogą czuć się źle, należy to zrozumieć i szanować

 

i generalnie nie potrzebnie się tu tworzą jakieś problemy, szanujcie siebie wzajemnie chyba po to jest to forum żeby sobie pomagać a nie na siebie skakać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieto przestań robic kabaret i mieszać mnie w Wasze sprawy ja napisałam co zauważyłam. Paweł po ludziach na forum chodził bo miał problem a ciebie nie było. I tylko o to mnie chodziło. Nie ma to jak obrabiać dupe po temacie. Brawo.

 

khaleesi prosze Cie nie wtracaj sie w nasze sprawy, bo niewiele wiesz na ich temat... jak ja poszukiwałem pomocy z nn to też nie byłaś zby chętna

ona jest od tego by Cię wspierać.

 

z kamila poza duza przyjaznia nic mnie nie łączy i nie ma żadnych obowiązków wobec mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Paweł całe ostatnie dni szukał ludzi po tematach bo sie tak zle czuł ja mam swoją chorobe więc dlaczego Paweł czyni mi wymówki,z ę nie chciałam z nim gadać przez telefon/. Dobrze wie, że zaproponowałam mu gg i skype więc byłam zainteresowana jego zdrowiem a teraz ta ja jestem ta zła po smiem oceniać Kamilkę a Paweł mi co innego mówił, że sobie nie może poradzić bo ma atak i gdzie ona była?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, no a jeżeli ja będę miał atak o 3 w nocy to myślisz że każdy ode mnie odbierze telefon i będzie mnie wspierał, życie jest brutalne i każdy ma swoje życie i problemy, dobrze że coś mu zaproponowałaś , ale oni z płatkiem gadali non stop inna relacja być może raz ona nie miała siły, a paweł nie potrzebnie szukał wspierania po każdym takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim prawem wam się wydaje że możecie jechać po khaleesi. Po pierwsze ma rację a po drugie ma prawo się bronić.

A płatek róży powinna się wstydzić, - jest infantylną manipulantką.

nie wiem ile ma lat ale zachowuje się podobnie jak 4 letnia córka mojego kumpla którego ostatnio odwiedziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to są ich prywatne sprawy i całe forum nie powinno się w mieszać !

prywatne sprawy są na PW a nie na publicznym forum. Jak ludzie przestaną tu o tym pisać to ja tez przestanę.

Mushroom, kto po jedzie nie twoim zdaniem ?

śledzę sprawę od samego początku więc wiem dokładnie kto po kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×