Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

imipramina

dezypramina

klomipramina

amitryptylina

nortryptylina

protryptylina

doksepina

dosulepina

 

-- 24 gru 2013, 16:05 --

 

Trójcykliczne leki przeciwdepresyjne, leki trójpierścieniowe (TLPD) − grupa leków psychotropowych o zbliżonej budowie chemicznej (cząsteczka złożona z trzech pierścieni), używanych w leczeniu depresji. Są to głównie pochodne dibenzoazepiny, dibenzodiazepiny, dibenzooksepiny, dibenzotiepiny, dibenzocykloheptadienu i innych. Do lecznictwa wprowadzone zostały w latach pięćdziesiątych XX wieku. Pierwszym lekiem z tej grupy była imipramina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna jestem na forum ale chciałbym zapytać was czy znacie jakiś dobry lek na lęki zaznaczam że okropnie reaguje na wszelakie leki z grupy SSRI SNRI Mianseryne Mitrazapine itp. Tylko benzo dają chwile wytchnienia .Chciałbym dodac że mam do tego wszystkiego Chad czyli koszmarne huśtawki nastrojów do tego wszystkiego jestem alkoholikiem .Cierpie na napady paniki powiązane z lękiem przed zaśnięciem przed śmierciąitp.

ja tez okropnie reagoalam na leki z tej grupy i dostalam mobemid to odwracalny inhibitor maoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ale masz widzę ogromną motywacje, daj mi takiej trochę... ja pewnie będę na lekach jeszcze trochę i nie będzie mi zmieniać dawki dopoki się nie wyciszę, ew. moze powiekszać dawkę, choć teraz jest mi całkiem ok, lęków żadnych nie mam, tylko jakieś dziwaczne sny pewnie od tych leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, no ja jestem piwoszem z zamiłowania jutro 3 butelki po mimo leku walę nie interesuje mnie co mówią lekarze :yeah:

 

-- 24 gru 2013, 15:12 --

 

hania33, nie wiem, co będzie ale n arazie nie podała mi terminu na odstawienia zobaczymy jak będzie przy 20 po prostu, ja mogę brać 20 to po co mam brać 30 na logikę :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×