Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, hej :) i wszyscy inni tez :*

 

Ja dzisiaj wstalam nawet z energia, wyspalam sie. I zaczelam szykowac do pracy. Nie dlatego,z e musze tam isc, ale zeby gdziekolowiek isc i cos zrobic i miec poczucie, ze nie stracilam kolejnego dnia.... Ale jak doszlam do metra to ucieklo mi jedno, wiec doszlam do wniosku, że nie chce mi sie czekac na kolejne :) Wiec pojechalam do dwoch sklepow spozywczych, costam kupilam i wrocilam. I jestem mega senna... :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, hej

 

Ja tam nie wierze w eeg, jest to bardzo niemiarodajne badanie

 

U mnie od poniedziałku przemeblowanie i chyba choinka sie juz nie zmieści :cry:

 

Jestem mega wkurzona bo wniosek o rodzinne składałam w poł. października czyli teraz w grudniu powinnam wziąść za 2 miechy, a tylko pielegnacyjny mam przelane.. Łacina mi sie na usta cisnie tyle czasu i france dalej nie zrobiły. Nie wiem czy z awantura nie pójde bo nie usmiecha mi się w styczniu za 3 brać. Tylko z nimi sie nie wygra :evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, nieeeee noooo :) jak to nie miarodajne, to jest podstawowa metoda badania funkcjonowania mozgu :)

I np. jak patrzysz na ciemny kwadrat i jasny kwadrat to przy jasnym masz wieksze amplitudy potencjałów w mozgu - zawsze, chociazby nie wiem co!

Dla mnie to jest duzo lepsze niz rezonans magnetyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatuś kochany papatki :*********** jade na analize mat.

dowidzenia Kochani :**

 

-- 14 gru 2013, 15:14 --

 

PJT, ale linijką po łapach nie dostałes, mam nadzieje? :P

 

PJT, ale dales rade..

 

jeszcze nie wiem bo to dopiero bedzie na matmie, mamy mala grupe i nie ma jak sie wymigac wszyscy chodza po 2 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×