Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Póki zył mój dziadziu to kochałam świeta. Tato siadał troche na tyłku. Ostatnich świat nie spędzilismy razem bo wtedy mój 2 tyg. starszy syn był w szpitalu a my przy nim. Miał zapalenie płuc a za rok dziadziu juz nie zył :why::why: . Brakuje mi Go strasznie i dlatego mnie świeta stresują. Jako ze jestem jedynaczka to też co roku z moimi rodzicami spedzamy. W tym roku może do teściowej pojedziemy, ale przeraża mnie ile osób tam bedzie- a ja nie lubie składać zyczeń

 

-- 14 gru 2013, 16:47 --

 

platek rozy, no to faktycznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Uderzyłam się w oko o gałąź jak szłam po ciemku.Boli cały czas nasila się od światła :zonk:

Dziś mam jazdy. Brat mi sklejał piec to zatykałam uszy by nie słyszeć jak się złości.

I tak jestem spokojniejsza,ale jeszcze przygnębiona choć udało mi się pokój sprzątnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poszedlem na to spotkanie ludzi z forum, czym wywolalwm w sobie duze leki. Wsztko to ze wzgledu na poruszane tematy. Byl tam jeden gosciu ktroy 3 razy byl w szpitalu i to on wznicil we mnie najwkesze niepokoje. Ze spotkanie wtocilem rozemcjonowany, roztrzsiony i tak trzymali mnie cala noc. W nocny nie bylo szan na zasniecie, takie pobudzenie i niepokoj leki nie mozy tego zbic, Ale na szczescie zanslem po zwyklej tabletce nasennej. Dzis starałem się sprać jak najdużej, ale i tak widze co jestem niespokojny bo wsztko sie przypomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nie smiej sie, czuje sie napdawde niedobrze, jestem wstaszony i niespkojny, objawy wieksze.

 

-- 14 gru 2013, 19:46 --

 

Jade sie zmierzayc kartami i pinami. Ostatnio szwankuje mi karta i nie moga nia zaplacic. Najpej w komunkat, ze wpraowdzam zly pin a nie zminilalem.

pozniej zmienilem i dalej zly pin. Wczoraj nie mialem juz jak zaplaic. Dzis aktywowalem druga karte i zobacze co bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×