Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz, komisja rentowa na chad? Powodzenia, pierwsza? Mi na pierwszej pokazali grubą babe, która mni shejtowała, potem się odwołałam, dostałam trzy dziwne kobiety, które nie uwierzyły chyba w moje hipo bo kazały mi przyjść na dodatkową konsultacje, teraz czekam na decyzję, ale...

mam wbite bo

dostałam pracę :D

i to huuuhuuuu

oferta z urzędu pracy :D

skierowanie dostałam z UP gdyńskiego (na niepełnosprawność (chad+bpd), wyższe i parę innych dodatków, praca całkiem zajebista (wykurwiście zajebista, jestem szoknięta i sram pod siebie z wrażenia, że ktoś mnie zatrudnia na takie stanowisko, świry szykujcie się na nast spotkanie - bo będzie mega hipo z wielką opowieścią xD)

generalnie układa mi się zajefajnie, ja i moje Love, rzygamy tęczą, jest super fajnie <3

 

 

kiedy nast spotkanie????? :D

 

Chciałabym przypomnieć, że w okolicach świąt będę miała wolną chatę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, stopień niepełnosprawności ni chuja się ma do renty :>

a byłeś hospitalizowany?

w sumie to też nie ma aż takiego znaczenia, ja byłam dwa razy i niby powinnam dostać na dzień dobry tą cholerną rente a proszę ile muszę się starać ;/ Mam popieprzony typ chadu, bo mixy głównie, w większości hipo, depresję mam gwałtowne, w ogóle bardzo impulsywna jestem, ale pewnie to przez zab. osobowości, ale leczę się od dawna, terapia działa... chyba...

dobra nie ważne. Swoją drogą, przeczytałam całego Twojego bloga dzisiaj, siedząc w poczekalni u lekarza :)

Ile masz lat?

 

Candy14, sobotę mamy chyba wolne z M. Nie wiem jak mój ex, bo teoretycznie to jego weekend, ja przejmuje nasze bejbi nad opieką (psa) bo go już wkurwia, że co weekend musi się opiekować psem bo ja gdzieś jeżdżę (Kraków, mama, bracia, imprezy etc) i chociaż jeden weekend chciałby mieć dla siebie)

 

ale jakieś karaoke? :P kilka godzin go nie zbawi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×