Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

EmInQu, zgadzam sie

Wiesz, ja mam głównie na uwadze nowych userów, którzy patrząc na poszczególne tematy będą mieć problem w wyłapaniem faktycznej treści. Taki przesyt ozdóbek może naprawdę zniechęcać do czytania i aktywności. Przecież obrazki, czy linki można sobie wysyłać na pw, gg, maile itp. lub po prostu wstawiać do adekwatnych tematów w luźnych działach.

 

Miro, RS Wy macie prawo wyrażać swoje zdanie nt różnych propozycji, a inni już nie? ;) Chyba nie jest to fair :smile: Jak Wam się coś nie podoba to jest wtedy ok, a jak komuś innemu to już be?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, robicie na nią nagonkę o byle gówno...

Miro, a Ty jak zwykle przyszedles lizac jej dupe. Badz obiektywny :roll:

 

Napisalam, ze zgadzam sie z EmInQu, ze nawalone podpisy,obrazki pod postem robia balagan i posty przestaje byc przejrzyste. Ma to jedynie tyle wspolnego z khaleesi, ze to byl jej postulat ale mogl byc kogokolwiek

 

-- 29 lis 2013, 22:25 --

 

Czemu się nie przyczepicie do Nefretari? Ona ma dłuższy podpis, przykładjąc linijkę :?:

moze dlatego ze nie czepiam sie niczyich podpisow a odnioslam do postulatu zeby je jeszcze wydluzyc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, robicie na nią nagonkę o byle gówno...

Miro, a Ty jak zwykle przyszedles lizac jej dupe. Badz obiektywny :roll:

 

Napisalam, ze zgadzam sie z EmInQu, ze nawalone podpisy,obrazki pod postem robia balagan i posty przestaje byc przejrzyste. Ma to jedynie tyle wspolnego z khaleesi, ze to byl jej postulat ale mogl byc kogokolwiek

 

Jestem obiektywny, EminQ na dzień dobry przyczepił się do jej obecnego podpisu, podczas gdy wielu userów ma takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyłączcie je sobie i po kłopocie. O co ten krzyk. Na to akurat można zaradzić samemu. Ja wyłączyłem w pierwszych dniach na forum bo mnie rozpraszały i cześć. Jak chce sobie przeczytać kto co tam ma, to wchodzę na jego profil i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja doleję oliwy do ognia :twisted: Gdyby to ode mnie zależało to podpis mógłby mieć jedną linijkę , bez obrazków i małą czcionką, Mnie osobiście przeszkadza kilka linijek tekstu pod postem :?

 

Jestem za . Z uwagi na lepszy humor powstrzymałem się od hejterskiego komentarzu ;)

Naprawdę chodzi Wam o 900 słów dzisiaj ...9000 słów jutro ?

Zajefajne zdjęcie, super fajny podpis jest tu najważniejszy ??? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obiektywny, EminQ na dzień dobry przyczepił się do jej obecnego podpisu, podczas gdy wielu userów ma takie.

Obiektywny? To chyba jakiś żart. Jakbyś nie zauważył, to propozycja była właśnie w poście tej użytkowniczki, obszerny podpis również. To mógł być ktokolwiek inny, a ja i tak wyraziłabym wtedy swoje zdanie, bo mam do tego prawo. Byłabym niespełna rozumu, gdybym miała kierować antypatię w stosunku do obcej osoby, której w ogóle nie znam( co już również napisałam tej użytkowniczce). Dział uwag dotyczy raczej treści danego postu, a nie jego autora. I to jest obiektywizm!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, w zasadzie chodzi o linki w podpisie potrzebny czasem jest albo jakiś dłuższy cytat i co brakuje bo przekracza 300 słów.

Zresztą czy to temat na to co sie komuś podoba czy nie? To do wgladu admina tak?

Jak dany podpis czy avek mi nie pasuje to zwyczajnie go wyłaczam. :roll:

To nie temat na wklejanie obrazków czy pisanie zgadzam sie i komentowanie propozycji która nie wiadomo czy sie nawet przyjmie . Ludzie :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obiektywny, EminQ na dzień dobry przyczepił się do jej obecnego podpisu, podczas gdy wielu userów ma takie.

 

a czy ja cosw napisalam na temat jej podpisu ze napadles na mnie?

 

EminQ zwróciła uwagę bezpośrednio na jej podpis, nie postulat... "Kalesi Popatrz na swoje posty" Ty przylasnęłaś, Mad to od razu facepalm... Spokojnie tam, to tylko podpisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrażam zgody na takie długie podpisy. Zresztą gdzie tu logika? Podpis przecież jest pod publikę, jak Matka Boska w klapie, a piszecie, żeby wyłączyć sobie tę opcję, to się przecież publika ograniczy. A do tego, jeśli chcecie tam dać jakiś przekaz, to ja np. nie klikałbym w ocean linków, a prędzej w pojedyńcze pod hasłem ;) "W to absolutnie nie klinkniesz!" "Gołe baby" lub "haluleki z domowej apteki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, dokładnie. Nie wiem co zrobiłam Dark ale zachowuje sie tak od dłuższego czasu i robi ze mnie publicznie kretynke. :roll: głównie w temacie leków a teraz i tutaj dokłada swoje grosze z jakimś obrazkiem facepalm. :roll: Ciekawe jakbym ja jego posty w ten sposób określała :roll:

 

Lista problemów/próśb w sprawach technicznych

(data wysłania raportu do Naczelnego Administratora:30.12.2013 r.):

1. Zwiększenie podpisów do Maksymalnej liczby znaków 900.

2. Co do podpisu by można było wkleić obrazek o wysokości 100px a nie tak jak teraz jest 60px. Niektóre większe emotki wklejane z sieci trzeba celowo zmniejszać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EminQ zwróciła uwagę bezpośrednio na jej podpis, nie postulat... "Kalesi Popatrz na swoje posty" Ty przylasnęłaś,

Ja to odebralam jako przyklad odnosnie postulatu a nie atak na jej osobe. Ale ok. Juz nie bede tłumaczyc. Moje stanowisko jest takie jak Hansa,

Nie wyrażam zgody na takie długie podpisy.

o ile moge miec cos do powiedzenia w tej kwestii a chyba moge bo temat zostal poruszony publicznie i kazdy user ma prawo wyrazic swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×