Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz wiekiem jak najbardziej. A reszta.. Nie mi to oceniać. :]

Nie do końca,w wyniku schizofrenii detektywamonka (Chyba że pomyliłem chorobę,to przepraszam za pomówienie i błąd( która wpływa na umysł Monka,jak mniemam nie może tak do końca odpowiedzialnie i normalnie myśleć,tylko jego psychika czy mentalność zatrzymała się na pewnym etapie (Nie piszę tego na złość,czy by umniejszyć,to chyba fakty,ewentualnie proszę o sprostowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz wiekiem jak najbardziej. A reszta.. Nie mi to oceniać. :]

Nie do końca,w wyniku schizofrenii detektywamonka (Chyba że pomyliłem chorobę,to przepraszam za pomówienie i błąd( która wpływa na umysł Monka,jak mniemam nie może tak do końca odpowiedzialnie i normalnie myśleć,tylko jego psychika czy mentalność zatrzymała się na pewnym etapie (Nie piszę tego na złość,czy by umniejszyć,to chyba fakty,ewentualnie proszę o sprostowanie)

To też wiele wyjaśnia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się na 36 lat.Mam rozumowanie nastolatka.

 

-- 28 lis 2013, 15:20 --

 

Na rencie z powodów psychicznych jestem od 2004 roku.Wcześniej byłem na stażu w melioracji ( ktoś wie ) jak miałem 18 lat.I powiem prawdę do roboty mi się nie spieszy.Wolę być na rencie i cały dzień czytać książki.

 

I nie zamierzasz tego zmienić??

Nie chcę.

 

-- 28 lis 2013, 15:22 --

 

No wiesz wiekiem jak najbardziej. A reszta.. Nie mi to oceniać. :]

Ale możesz pisać,się nie obrazę.Byle było pisane z kulturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co,żeby się martwić i narzekać jak każdy stary.Wolę obejrzeć Kiepskich i się pośmiać z Boczka.Niż oglądać Kropkę nad i, a potem pisać na Tuska w internecie.

Ajtam, praca nie wyklucza wcale takiego trybu życia, co więcej - mniej ma się czasu na siedzenie w internecie i czytane o Tuskach, ostatnie na co ma się ochotę po dniu zapieprzu to oglądanie jakichś programów politycznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co,żeby się martwić i narzekać jak każdy stary.Wolę obejrzeć Kiepskich i się pośmiać z Boczka.Niż oglądać Kropkę nad i, a potem pisać na Tuska w internecie.

Mozna za to popatrzec Korwina i sie posmiac jak jedzie po tych bezrozumnych czerwonych swiniach albo po smiesznych feministkach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja psycholog powiedziała mi,że to że jestem na rencie w wieku 36 lat będzie to nie zrozumiałe i nie akceptowalne przez społeczeństwo.Co widać na Forum.

A mnie to tam nie przeszkadza, nawet jak z moich podatków idzie "na ciebie" miesięcznie jakiś ułamek grosza to - na zdrowie i smacznego ;) Sam bym poszedł załatwić sobie jakieś papiery na rentę i w d... miałbym społeczną nieakceptację. Tyle że mam zbyt wysokie wymagania odnośnie życia, nie sądzę żeby mi przyznali rentę w takiej wysokości jak obecnie pensję, więc wolę się pomęczyć w robocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×