Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To tak samo jak Cię zapytam co daje jazda samochodem A w późniejszej jeździe samochodem B. Doświadczenie przede wszystkim
ofc, praktyka jest wazniejsza od teorii :great:
Chcą nieskalanego, ale jednocześnie doświadczonego... kobiecy mózg jest jedną wielką sprzecznością
Mnie nigdy nie interesował ktos "nieskalany" / BTW, dziwne okreslenie - sugeruje, ze seks jest czyms brudnym / a mam podobno w 100% kobiecy mózg :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, samochód A to fiat 126p, samochód B to tir z naczepą. Powodzenia.

Tu i tu masz kierownicę, hamulce, skrzynię biegów, karoserię, koła, i pierdyliard innych podobnych rzeczy. Pewnie tak jak przytrafi ci się być może kobieta z kolczykiem w identycznym miejscu co poprzednia, tak zdaje się że i w maluchu i w tirze znajdziesz choć jedną identyczną śrubkę.

 

Otoczka może się zmieniać ale generalne zasady działania są niezmienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, samochód A to fiat 126p, samochód B to tir z naczepą. Powodzenia.

Tu i tu masz kierownicę, hamulce, skrzynię biegów, karoserię, koła, i pierdyliard innych podobnych rzeczy. Pewnie tak jak przytrafi ci się być może kobieta z kolczykiem w identycznym miejscu co poprzednia, tak zdaje się że i w maluchu i w tirze znajdziesz choć jedną identyczną śrubkę.

 

Otoczka może się zmieniać ale generalne zasady działania są niezmienne.

 

 

O tym własnie napisałem już wyżej ;) No ale nie wszyscy rozumieją, o co chodzi w tym wszystkim do końca z tego co widzę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale mechanik to ginekolog; wy jesteście kierowcami. Także po nauce jazdy maluchem proponuję przesiąść się do tira. Przecież

wam chodzi tylko o samą jazdę, nieprawdaż?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym własnie napisałem już wyżej ;) No ale nie wszyscy rozumieją, o co chodzi w tym wszystkim do końca z tego co widzę :mrgreen:

Pisałem to zanim zmieniłeś treść posta ;) Bo najpierw twierdziłeś że to "beznadziejne porównanie" ;)

 

Nvm.

 

Owszem każda kobieta dojeżdża do orgazmu nieco inną drogą, ale dajcie mi się kilka razy przejechać a na bank ją znajdę ;)

 

Spoko, ale mechanik to ginekolog; wy jesteście kierowcami. Także po nauce jazdy maluchem proponuję przesiąść się do tira.

Czyli posługując się twoją analogią - chcesz żebyśmy przesiedli się ze zgrabnej blondynki na spasioną brunetkę? ;) Sorry, ale ja już wolę sobie dać spokój z "jeżdżeniem" w takim razie ;) Za to z malucha do poloneza, kwadrata, cienkusza czy jakiejkolwiek innej osobówki można zdaje się przesiąść bez większych problemów ("zdaje się" bo o ile "przesiadałem" się na inne kobiety to prawka nie mam do dzisiaj...). A do tira... myślę że kierowca osobówki nawet po wejściu do tira coś by już za pierwszym razem ogarnął.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, słowo nie widziałem Twojego posta ;) Zgrało się akurat w myśleniu naszym widze ;)

 

Owszem każda kobieta dojeżdża do orgazmu nieco inną drogą, ale dajcie mi się kilka razy przejechać a na bank ją znajdę ;)

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas krajst, jestem bezradna... :hide:

Spoko, ale mechanik to ginekolog; wy jesteście kierowcami. Także po nauce jazdy maluchem proponuję przesiąść się do tira. Przecież

wam chodzi tylko o samą jazdę, nieprawdaż?

Bardziej odpowiednim "mechanikiem" jest psychoterapeuta, ale dla was zostawię jednak ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, próbujesz zagadywać coś z dziewczynami, utworzyć związek czy pasuje Ci obecna sytuacja, mieszkasz z rodzicami niczym sie nie martwisz.

Mieszkam z mamą i bratem rodzice są po rozwodzie. Od roku mam świetną koleżankę Magdę,ale ona nie kwapi się na sex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potraficie przytulać? :mrgreen:

Tak, do tego nie jest potrzebna zbyt skomplikowana wiedza a i pod tym względem kobiety są wyjątkowo mało różnorodne - oczekiwania względem przytulań kończą się zdaje się na kącie wychyłu ramienia dopasowanym do sylwetki, nie to co te niecne kobiece łóżkowe zachcianki, co to każda ma całkiem inne :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiece łóżkowe zachcianki, co to każda ma całkiem inne :twisted:
Ok, wszystkie jesteśmy takie same. Wszystkie czekamy z seksem do nocy poślubnej i wszystkie tak samo nie lubimy seksu oralnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×