Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
fuj, nigdy nie zadalabym sie z prawiczkiem.

gdyby każda kobieta (i facet w sumie) tak uważał to by nas nie było :)

ciesz się że ktoś miał łaskę się z Tobą zadać jak byłaś dziewicą

To samo chciałam powiedzieć ;)

 

 

zima prawiczek jakiś trędowaty jest? :shock: bo tak można wywnioskować z Twojej wypowiedzi. O Tobie, gdy byłaś jeszcze dziewicą, też ktoś mógłby tak powiedzieć.

 

"fuj, dziewica, nie tknąłbym" czy coś w tym stylu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima prawiczek jakiś trędowaty jest? :shock: bo tak można wywnioskować z Twojej wypowiedzi. O Tobie, gdy byłaś jeszcze dziewicą, też ktoś mógłby tak powiedzieć.

 

"fuj, dziewica, nie tknąłbym" czy coś w tym stylu :/

 

A kto powiedział, że ta zima nie jest dziewicą? całkiem możliwe że wylewa gorzkie żale, z takim charakterem to bym sie nie zdziwił jakby nia była

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o seks.A bycie w związku, też.Mam ochotę na seks, ze wszystkimi moi koleżankami. Nie kocham je i one mnie też nie.Bardzo się lubimy.

 

-- 23 lis 2013, 12:07 --

 

Kiedyś psycholog zaproponowałem seks i psychiatrze też.

 

:shock: Hardcorowiec :105:

I jak? To były panie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę mniej doświadczonego faceta,bo ci doświadczeni z każdą robią to samo i myślą,że każdej to sprawia przyjemnośc.trzeba się siebie nauczyć,poznać-ale to mój osąd.mój facet też był mniej doświadczony,a jesteśmy razem już osiem lat,trzeba się było dotrzeć.zresztą ja też z tych mniej doświadczonych byłam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, też jestem ciekawa ich reakcji

Reakcja, uśmiech i tyle.Żądna cycków mi nie pokazała.A teraz kilka gorzkich słów, Wy drogie panie łączycie seks z miłością.Kochacie się tylko wtedy, kiedy jesteście zakochane.Ale taka Wasza natura, będzie wielka miłość, będzie seks.Nie znam kobiety, która uprawia seks bez miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, też jestem ciekawa ich reakcji

Reakcja, uśmiech i tyle.Żądna cycków mi nie pokazała.A teraz kilka gorzkich słów, Wy drogie panie łączycie seks z miłością.Kochacie się tylko wtedy, kiedy jesteście zakochane.Ale taka Wasza natura, będzie wielka miłość, będzie seks.Nie znam kobiety, która uprawia seks bez miłości.

 

 

:shock::shock::shock: Co ja pacze :shock::shock::shock::shock:

 

Kerstel zajmij się odpowiednią oprawą GIFową adekwatną do tego postu detektywamonka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja, uśmiech i tyle.Żądna cycków mi nie pokazała.A teraz kilka gorzkich słów, Wy drogie panie łączycie seks z miłością.Kochacie się tylko wtedy, kiedy jesteście zakochane.Ale taka Wasza natura, będzie wielka miłość, będzie seks.Nie znam kobiety, która uprawia seks bez miłości.

 

to ty mało życia znasz:) Ja tez znam takich mnóstwo. Łącznie z sobą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×