Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie ma co uktyweac ze takie zagadywanie rzadko dziala. Najlepiej poznaje sie wsrod znajomych. Oni maja swoich znajomych, przyprowadzaja laski na impreze i ludzie na luzie, bez spinki sie poznaja, potem ciagna znajomosc a potem sa para :mrgreen:

 

Do tego trzeba mieć jeszcze znajomych :D

Bedo zloty,poznasz psychozjebów,potem przez psychozjebów,kolejnych psychozjebów,a może w którejś kolejce psychozjebów spotkasz tę jedyną.

 

I mordercze chomiki mutanty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat ostatnio zagadywałem w autobusie i sklepie. Rezultat ten sam.

bo nie ma co uktyweac ze takie zagadywanie rzadko dziala. Najlepiej poznaje sie wsrod znajomych. Oni maja swoich znajomych, przyprowadzaja laski na impreze i ludzie na luzie, bez spinki sie poznaja, potem ciagna znajomosc a potem sa para :mrgreen:

 

Raz wszystkie Panie piszą, że trzeba zagadywać w barach, a potem, że to nie działa a najlepiej wśród znajomych. Jak bym pewnie napisał, że nie mam możliwości poznać kogoś wśród znajomych to bym usłyszał, że tyle fajnych lasek się marnuje wisząc przy barze, albo jadąc autobusem tylko nikt nie ma odwagi zagadać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul,

no ładna jest to co bede sciemniac, facetów lubie kiedys na imprezie sie pocałowałam z kolezanka i mnie cofneło, wiecej nie próbowałam takich sztuczek, jakby mnie nie cofneło to kto wie :!::?: , zrobilo mi sie niedobrze to pewnie bym spróbowała,

ja czesto z kolezankami łaziłam po knajpach i niejedna para sie tak poznała, po dyskotekach nie łaziłam bo inny klimat, fajne rockowe knajpy jak najbardziej, dziewczyny co robicie , to samo co wy, to chodzcie, to wy chodzcie i podchodzili faceci i gadka szmatka i jakos pare par z tego było na dłuzszy staz

 

-- 16 lis 2013, 01:40 --

 

Ale to trzeba ruszyc dupke i pojechac

 

A co jeśli dystans przeszkadza. Ludzie w moim wieku są już ułożeni. I raczej nie zmienią miejsca zamieszkania bo kogoś poznają. A dojazd nawet 150km może być przeszkodą.

jak masz takie przeszkody to sorki, ludzie z powodu zwiazku czy pracy zmieniaja miejsce zamieszkania jak tylko chcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

Lokalizacja: Out of Space

Dlatego podałem Cię za przykład znajomych po za Polską. :D

 

khaleesi,

Co Ty gadasz? :shock: Ach, już nie skomentuję nawet.

 

tahela,

jakby mnie nie cofneło to kto wie :!::?: , zrobilo mi sie niedobrze to pewnie bym spróbowała,

To wszystko jasne. Jesteś w 100% hetero. Cofka to potwierdza dobitnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul,

W sumie uczucie bylo chujowe, zrobiłam z ciekawosci i było wyjatkowo nieciekawie i chyba wtedy sie przekonałam ,ze to sie trzeba urodzic i niema sie na to wpływu, chociaz nie wiem jak to jest z bi ale pewnie tez sa i moze ich sie da jakoos bardziej pociagnąć w jedna lub druga strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

ze to sie trzeba urodzic i niema sie na to wpływu

Właśnie. Losówka totalna przy której człowiek ma gówno do powiedzenia.

 

hociaz nie wiem jak to jest z bi

Tak samo jak z homo i hetero. Rodzą się tacy i tak zostaje, a nie wiem czy są jakieś odmiany bi co bardziej wolą babki, albo facetów. Nie mam pojęcia. Może to nie było by takie złe urodzić się bi. Spróbują obydwu wariantów - fajnie nawet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless, masz rację. Zagdzam się. ale nie jedz na zloty 300 km bo ile się bedziesz widział raz na pół roku? Marna perspektywa :?

 

Jeżeli ktoś nie może być w 10 min. to zwyczajnie go nie ma, zgadzam się ;)

Choć z drugiej strony prawdziwa miłośc wszystko przetrzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk,

jak weźmiesz nr od kogos to działa, moja dobra kolezanka tak meza poznała, podszedł wział nr , zadzwonił i chodzili 5 lat później sie chajtneli, teraz mają dziecko i kilkanascie lat po slubie, zresztą jedna z nielicznych par w moim otoczeniu, kktórym jak na razie sie udaje i sie nie rozstali,pozatym wszędzie można kogos poznać tylko trzeba próbować, oni akurat mieli problem bo sa wysocy on 2m ona ponad 1,80 mieli problem z doborem fiizycznym partnera wzrostowo, wyhaczył ja na ulicy i wykorzystał szanse ona tez zresztą, ja sie przy nich czuje jak krasnoludek oni razem fajnie wyglądają i się dogadują co najwazniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×