Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

djkocyk,

Taaa.... czekają :roll:

Czekają, ale nie w barach, bo tamte to już są poderwane. Zostały tylko te co barów nie lubią, a są domatorkami. Trzeba chodzić cierpliwie po domach jak akwizytor i pytać wytrwale. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Aranjani te 4 cechy, są dalej wnętrza niz ładna pupa i cycki.

 

Cytuj:

zamożność partnera, jego ambicję, zaradność, pozycję społeczną.

Nie, nie. Korelacja między *charakterem* (frazes: wnętrzem), a osiągnięciami. Kobiety rzaadko sa takie wyrachowane, by tak na zimno to kalkulować. Dla nich- po prostu jest chemia w danym kontekście i tyle. Ynstynkt. :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle rozwala jak ktoś pisze, że dziewczyny tylko chodzą do barów i czekają aż ktoś je poderwie. Jakoś zawsze widzę takie, które mają facetów, albo z koleżankami łażą na ploty. A jak już się zagada to "w sobotę pracuję", "nie mam czasu", "lepiej jak od razu powiem nie" itd. Taaa.... czekają :roll:

 

A Ty byłeś kiedyś w jakiejś knajpie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
djkocyk,
Taaa.... czekają :roll:

Czekają, ale nie w barach, bo tamte to już są poderwane. Zostały tylko te co barów nie lubią, a są domatorkami. Trzeba chodzić cierpliwie po domach jak akwizytor i pytać wytrwale. :D

Zapraszam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk,
Taaa.... czekają :roll:

Czekają, ale nie w barach, bo tamte to już są poderwane. Zostały tylko te co barów nie lubią, a są domatorkami. Trzeba chodzić cierpliwie po domach jak akwizytor i pytać wytrwale. :D

 

Ja akurat ostatnio zagadywałem w autobusie i sklepie. Rezultat ten sam. W ogóle to całe to podrywanie i "bierz się do roboty" coraz bardziej kojarzy mi się z akwizycją. I jaszcze te pouczenia, że przynajmniej raz na miesiąc trzeba podrywać bo inaczej to mało, podczas gdy samej siedzi się za tym barem i "łaskawie" przyjmuje bądź "łaskawie" odrzuca czyjeś względy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, serce pompuja krew, ono nie kocha. kocha mózg w oparciu o dane przesłane mu przez zmysły, na podstawie naturalnych uwarunkowań. :blabla::mrgreen:

A obrazek śweetashnie-kretyński. :great:

 

Prawdziwy romantyk :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle rozwala jak ktoś pisze, że dziewczyny tylko chodzą do barów i czekają aż ktoś je poderwie. Jakoś zawsze widzę takie, które mają facetów, albo z koleżankami łażą na ploty. A jak już się zagada to "w sobotę pracuję", "nie mam czasu", "lepiej jak od razu powiem nie" itd. Taaa.... czekają :roll:

 

A Ty byłeś kiedyś w jakiejś knajpie?

 

A Ty umiesz czytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, serce pompuja krew, ono nie kocha. kocha mózg w oparciu o dane przesłane mu przez zmysły, na podstawie naturalnych uwarunkowań. :blabla::mrgreen:

A obrazek śweetashnie-kretyński. :great:

O bogowie... :lol: Jesteś naukowcem, że tak piszesz? Nie znasz się na metaforach. XDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat ostatnio zagadywałem w autobusie i sklepie. Rezultat ten sam.

bo nie ma co uktyweac ze takie zagadywanie rzadko dziala. Najlepiej poznaje sie wsrod znajomych. Oni maja swoich znajomych, przyprowadzaja laski na impreze i ludzie na luzie, bez spinki sie poznaja, potem ciagna znajomosc a potem sa para :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma co uktyweac ze takie zagadywanie rzadko dziala. Najlepiej poznaje sie wsrod znajomych. Oni maja swoich znajomych, przyprowadzaja laski na impreze i ludzie na luzie, bez spinki sie poznaja, potem ciagna znajomosc a potem sa para :mrgreen:

 

Do tego trzeba mieć jeszcze znajomych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×